Apple Yarın Ne Tanıtacak?

Reklam

Apple Yarın Ne Tanıtacak?

Apple yarın yapacağı tanıtımda ne tanıtacak? Yeni bir ürün mü gelecek yoksa mevcut güncellemeler mi paylaşılacak? İşte tanıtım ile ilgili tahminler…...Apple’ın günler öncesinden duyurusunu yaptığı ve büyük bir beklenti oluşturduğu 21 Mart etkinliğinde şu ana kadar gelen bilgilere göre tanıtımında nelerin tanıtılacağı henüz netlik kazanmış değil. Konuyla ilgili herhangi bir bilgi vermeyen Apple sürpriz bir şekilde kullanıcıların karşınıza çıkabilir.

Bu konuda basında pek çok iddia yer alırken Apple'ın yeni bir telefon modeli, yeni bir tablet ve iPad’in yeni modelini tanıtması bekleniyor.

iPhone 5SE

Apple ile ilgili en çok beklenti iPhone'un yeni modeli olması beklenen iPhone 5SE olacak. iPhone 5SE adı her ne kadar Apple tarafından resmi olarak duyurulmasa da gündemde yer alan iddialar nedeniyle telefon modeli bu şekilde adlandırılmış durumda.

iPad Air 3


Apple'ın tanıtmasını bekledi diğer bir cihaz ise kuşkusuz iPad olacak. iPad Air 3 olarak tanıtılması beklenen iPad Pro’dan daha yüksek özelliklere sahip olması ve daha geniş bir ekran ile sunulması bekleniyor.

Apple Watch 2

21 Mart için beklentilerden bir tanesi de Apple Watch 2 için olacak. Apple Watch’un ilk modeli ile piyasaya giriş yapan fakat temel özellikleri ile beklentileri karşılayamayan Apple Watch, yeni sürümü ile birlikte bu konuda bir adım daha ileriye gitmesi bekleniyor. Apple'ın daha da geliştirdiği tahmin edilen cihazın 21 Mart günü tanıtımlarda olması oldukça muhtemel.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar