İşte Samsung Galaxy J7 (2016)'nın Resmi Görüntüleri!

Reklam

İşte Samsung Galaxy J7 (2016)'nın Resmi Görüntüleri!

Samsung tarafından satışa sunulması beklenen Samsung Galaxy J7 için resmi görüntüler paylaşıldı.

Winfuture.de tarafından bugün basına servis edilen görüntülerin yeni Samsung Galaxy J7 modeline ait olduğu iddia edilirken, orta segmentte bu telefon, oldukça ilginç .

Samsung Galaxy J7, J serisinde görmeye alışkın olduğumuz tasarımı devam ettirirken, cihazda küçük dokunuşlar ile farklılıklar yaratılmış durumda. 5.5-inç genişliğinde ve 720p HD destekleyen bir ekranına sahip olacak Samsung Galaxy J7, bu açıdan daha iyi bir performans sunacak.

Exynos 7870 yonga seti bulunan cihaz kamerasıyla da kullanıcıları tatmin edecek düzeyde. Samsung Galaxy J7 ‘de 13MP arka ve 5MP ön kamera sayesinde kaliteli çekimler yapmak mümkün. Aynı zamanda bazı iddialara göre Samsung Galaxy J7 ile birlikte parmak okuyuculu bir güvenlik sistemi de yer alacak.

Samsung Galaxy J7 ile ilgili Samsung tarafından yapılan önceki açıklamalarda yeni cihazın Şubat ayı içerisinde tanıtılması beklenirken, Mart ayı olmasına karşın Samsung Galaxy J7’nin tanıtımını yapmış değil. Bu gecikmenin neden olunduğu bilinmese de yabancı kaynaklara göre Samsung Galaxy J7 Nisan ayı içerisinde raftaki yerini alacak.

Samsung tarafından Samsung Galaxy S7 ve Samsung Galaxy S7 Edge modelleri için yoğun çalışmaların yapıldığı ve firmanın bu nedenle diğer modellerin satışı için erteleme kararı aldığı iddia da edilirken, bu konuda Samsung cephesinden herhangi bir açıklama yapılmadı.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar