Tom Clancy's The Division

Reklam

Tom Clancy's The Division

Karmaşık bir dünyada yaşıyoruz. Geliştikçe hassaslaşan bir dünya. Oyun kağıtlarından bir ev yaptık: yalnızca birini çektiğinizde her şey yıkılır.

Kara Cuma – yıkıcı bir salgın New York Şehri'ni kasıp kavururken temel hizmetler birer birer çökmeye başlar. Yiyecek ve su olmadan toplum yalnızca birkaç gün içinde çöküş yaşar ve kaos başlar. Bağımsız taktiksel ajanlardan oluşan The Division birimi devreye girer. Aramızda sıradan yaşamlar sürdürüyor gibi görünen ajanlar, toplumu kurtarmak için bağımsız olarak çalışmak üzere eğitilmiştir.

Toplum çöküş yaşadığında, biz güçlü olmalıyız.

ÖZELLİKLER NEW YORK'U GERİ ALIN
Yardımlaşmalı oyun için yeniden geliştirilen, keşif ve oyuncunun ilerlemesinin esas olduğu sürekli ve dinamik bir açık dünya ortamına hoşgeldiniz. Diğer Division ajanları ile ekip halinde düzeni yeniden kurma, virüsün kaynağını araştırma ve New York'u yeniden ele geçirme görevini üstleneceksiniz.

YAŞAYAN, NEFES ALAN BİR DÜNYA


Gün içinde zamanın ve hava koşullarının oyun deneyiminizi etkileyeceği bir evrene girin. Ortamı kullanarak mücadelelerde üstünlük sağlamak ve düşmanlarınızı pusuya düşürmek için stratejik avantaj elde edin. Virüsten korunmak için gaz maskenizi kullanın ve en yoğun mikrop olan bölgelere girmek için yükseltin.

ŞEHİRDE VAHŞİ HAYAT

New York Şehri bu krizden yararlanmaya çalışan düşman gruplar tarafından istila ediliyor. Şehirde gruplar halinde dolaşan ve güçsüzleri rahat bırakmayan haydutlara dikkat edin. Tehlikeli maddelere karşı koruyucu elbiseler giyen, her şeyi ve herkesi yakarak New York'u virüsten arındırmak amacıyla alev makineleri kullanan Temizlikçiler ile dövüşün. Kaos başladığında Rikers Adası'ndan kaçan ve şehri yağmalayarak ele geçirmeye çalışan Rikers hükümlü çetesine karşı mücadele edin.

HIZLANIN VE AJANINIZI KİŞİSELLEŞTİRİN

The Division üyesi olarak ağ tabanlı ve prootip ileri teknolojiden yararlanın. Karakterinizi ve krizin ortasındaki NewYork'ta cankurtaranınız olan sırt çantanızı kişiselleştirin. Akıllı kol saatiniz ile sürekli olarak diğer ajanlarla haberleşin. Bozguna uğrayan düşmanlarınızı çapullayın ve silahlarınızı, hızınızı ve becerilerinizi kişiselleştirip yükseltin.

İLERİ TEKNOLOJİ


Becerilerinizi seçin ve yükseltin, mücadeleyi kazanma şansınızı artırmak için takım arkadaşlarınızla sinerji oluşturun. Düşmanınızı bulan ve uçuran mayın arayıcı, yüksek oktanlı ve etkin saptırmayı tetikleyen döner kule veya çevrenizi taktiksel olarak okumanızı sağlayan nabız gibi becerilerinizi değiştirin. Bulunduğunuz çevre hakkında değerli bilgiler öğrenmek ve saklı ganimeti bulmak için zaman içinde donmuş anları renderleyen bir veri toplama aracı olan ECHO teknolojisini kullanın ve salgının arkasındaki gerçeği ortaya çıkarın.

KUSURSUZ ÇOKLU OYUNCU: KARANLIK BÖLGE

Manhattan'ın ortasında duvarlarla çevrili bir karantina bölgesi olan ve ordu tarafından boşaltıldığında en değerli ganimetin bırakıldığı Karanlık Bölgeye girin. Burası aynı zamanda oyunda korku, ihanet ve gerilimin yüksek olduğu en tehlikeli bölgedir. Düşmanlarınızı alt etmek ve efsanevi ganimeti bölgeden helikopterle çıkarmak için diğer oyuncularla ekip oluşturun. Diğer ajanlarla işbirliği yapmak, ya da onlara saldırarak ganimetlerini çalmak sizin seçiminiz.

SNOWDROP™ MOTORU

Gelecek nesil Snowdrop motoru ile güçlendirilen Tom Clancy's The Division™ bilgisayar oyunlarında gerçeklik ve açık dünya renderleme konularında çıtayı yükseltiyor. Daha önce hiç görmediğiniz gibi kaos içinde, harap olmuş bir New York deneyimi yaşayacaksınız.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar