Türkiye için tarihi gün! Türkiye için tarihi gün! | Güncel Teknoloji Haberleri ve Teknik Bilgiler

Türkiye için tarihi gün!

Mobil cihazlardaki yeni çağın kapılarını açacak 4.5G için saatler kaldı. Bu gece 00.01 itibariyle Türkiye’deki kullanıcılara sunulacak bu ...

Mobil cihazlardaki yeni çağın kapılarını açacak 4.5G için saatler kaldı.
Bu gece 00.01 itibariyle Türkiye’deki kullanıcılara sunulacak bu yeni teknoloji şu anda kullandığımız mobil internete göre en az 10 kat daha hızlı olacak. Ancak 4.5G hakkında da akıllarda birçok soru işareti var. Bu soruların yanıtları için bir rehber hazırladık.

Ve beklenen dönem geldi, çattı... Mobil cihazlardaki internet bağlantı hızında yeni bir çağın kapısını açan 4.5G, bu gece 00.01 itibariyle Türkiye’deki abonelere sunulmaya başlanacak. Akıllı telefon ve tablet gibi akıllı cihazlardaki internet, şu anda kullandığımız 3G’ye göre en az 10 kat hızlanacak. Evlerdeki kullandığımız sabit internet hızı bile 4.5G ile yavaş kalacak. Yani kat kat hızlı internet bağlantısı ceplerimizde taşıdığımız akıllı telefonlara gelecek. Yepyeni bir deneyimin kapılarını açacak 4.5G ile beraber akıllarda da birçok soru işareti var. Daha fazla fatura ödenecek mi, hangi akıllı telefon ne kadar hızlı bağlanacak, SIM kart değiştirmek gerekli mi, hangi ayarların yapılması gerekiyor ve bunun gibi birçok soru cevap bekliyor. Biz de abonelerin merak ettiği tüm konular için bir soru-cevap rehberi hazırladık.

15 SORUDA 4.5G
* 4.5G’ye nasıl geçerim? SIM kart mı değiştirmem lazım?
4.5G teknolojisini kullanmak için olmazsa olmazların başında SIM kartlar geliyor. Bir süreden beri iletişim operatörleri 4.5G uyumlu SIM kartları ücretsiz olarak değiştiriyor ve hatta ücretsiz internet paketi bile hediye ediyordu. Hâlâ SIM kartını 4.5G uyumlu olanla değiştirmediyseniz, bugün son gün. İletişim operatörlerinin mağazalarına giderek SIM kartınızı ücretsiz olarak değiştirebilir ve ücretsiz internet paketini alabilirsiniz. SIM kartınızın uyumlu olup olmadığını bilmiyorsanız, abonesi olduğunuz operatörün internet sitesine giderek sorgulama yaptırabilirsiniz.

* Hangi telefonla 4.5G’li olabilirim? Hangisi daha hızlı bağlanır?
Yeni teknolojiye bağlanmak için en önemli kriterlerden biri 4.5G desteği. Ancak her 4.5G destekleyen akıllı telefon aynı hızda mobil internete bağlanmıyor. Kategorilere göre sınıflandırılan cihazlar, buna göre 4.5G’den faydalanabiliyor. Akıllı telefonların teknik özellikleri listesinde ‘CAT’ olarak belirtilen kategoriler, akıllı telefonların 4.5G’ye bağlanma hızını belirleyecek. Bu kategorilerde ‘CAT 4’ 150 mbps, ‘CAT 6’ 200 mbps ve ‘CAT 9’ 450 mbps indirme hızı ile mobil şebekeye bağlanabilecek. Satın aldığınız akıllı telefon özelliklerine bakarak ne kadar hıza ulaşabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Öte yandan 4.5G şebekesinin yoğunluğu ve uzaklığına göre hız değerleri değişecek.

* Hangi ayarları yapmam gerekiyor?
4.5G'ye bağlanmak için akıllı telefon ve SIM kartınız tamamsa, yapmanız gereken bir ayar olabilir. Bu ayar ise şebeke seçimi. Şu anda kullandığınız akıllı telefonlar 3G şebekesine bağlanmak üzere otomatik olarak ayarlanmış durumda. Bu geceden itibaren 4.5G’ye bağlanmak için cihazınızın şebeke ayarlarını LTE veya 4G seçeneklerine göre ayarlamanız gerekiyor. iPhone modelerinde sırasıyla ayarlar, hücresel veri seçenekleri, ses ve veri menüsüne gelin. Buradan LTE seçeneğine basarak ayarlarınızı tamamlayın. Android işletim sistemli cihazlarda ise ayaları açtıktan sonra diğer ağlar seçeneğine gelerek mobil ağlar menüsünden 4G seçeneğini işaretleyin.

* İnternet paketim yeterli mi?
ŞU anda kullandığımız 3G teknolojisine göre en az 10 kat daha fazla internet hızı elde edeceğiz. Örneğin, daha önce 60 saniyede yüklenen bir içeriği 6 saniyede yükleyeceğiz. Yani internette daha fazla vakit geçirebileceğiz. Bu da aynı zamanaralığında daha fazla veri tüketmek anlamına geliyor. 3G teknolojisinde 4 GB’lık internet paketi yeten bir aboneye yeni dönemde 8 GB veya daha üstü internet paketler yetmemeye başlayacak. Bu yüzden hızlı davranıp mobil internet kotanızı yükseltmekte fayda olacaktır.

* Faturama ödediğim ücret artacak mı?
Aboneler arasında en çok konuşulan konuların başında faturaların artıp artmayacağı geliyor. 4.5G’nin hızı ile internetteki içeriklere daha kolay ulaşılabilecek ve şu ana göre kısa zamanda daha fazla içerik tüketilecek. Bu yüzden de kullanılan veri trafiğinde artış olacak. Başka bir deyişle satın alınan mobil internet paketleri arttırılacak. Bu da faturaların artması anlamına geliyor. Ancak mobil iletişim operatörleri hazırladıkları kampanyalarla birim başına düşen fiyatları düşürerek kullanıcıların yüksek faturalarla karşılaşmasını engellemeyi hedefliyor.

* Aramalarım yavaşlayacak mı?
Mobil iletişim sektöründe en çok tartışılan konulardan başında arama süreleri geliyor. İnternet hızımız artsa da arama süremiz 4.5G’nin ilk dönemlerinde yavaşlayacak. Saha mühendislerinden aldığımız bilgilere göre aramak istediğiniz kişiye bağlanma süresi en az 2-3 saniye artacak. Yani karşı tarafın sesini daha geç duyacağız. Bunun sebebi de teknoloji farkı. 4.5G şebekesine bağlı olan bir akıllı telefon 3G şebekesine bağlanmaya çalıştığında kendini otomatik olarak 3G şebekesine düşürecek. Eğer karşı taraf 2G ise bu bir 2-3 saniyenin daha eklenmesi anlamına geliyor. Böylelikle şu anda ortalama 6 saniye olan bağlanma süresi 10 saniyeye kadar çıkabilecek. Bu sorun 4.5G’li abone sayısı ile azalacak. Asıl çözüm ise uçtan uca IP şebekesi olan ‘VoLTE’ ile çözülecek.

* Şarjım daha kısa mı gidecek?
Akıllı telefonlarla beraber şarj sorunu daha çok arttı. Ancak 4.5G ile şarj sorunu daha da büyüyecek. En fazla saniyede 375 megabytelık bir veri transferi söz konusu olunca, akıllı telefonların işlemcileri başta olmak üzere diğer donanım parçaları daha fazla güç harcayacak. Bu da şarj ömrünü olumsuz olarak etkileyecek. Akıllı telefonumdaki internetin hızıyla çok sık işim olmuyor, şarjım daha uzun gitsin diyorsanız cihazınızın ayarlar bölümüne girerek ağ seçeneklerinden ‘3G’yi seçin. Böylelikle 4.5G’den önceki şarj ömrüne sahip olabilirsiniz.

* Banka şifremi eşleştirmem gerekiyor mu?
4.5G'li sim kartlarını alan kullanıcılar bankacılık işlemlerinde sıkıntı yaşayabiliyor. Bunun sebebi de internet ve mobil bankacılık uygulamalarına giriş için kullanılan tek kullanım şifrenin tek bir SIM kartla eşleştirilmesi. Siz de 4.5G uyumlu SIM kart almışsanız ve dijital bankacılık işlemlerinizi gerçekleştiremiyorsanız, müşterisi olduğunuz bankanın çağrı merkezini arayarak veya şubesine giderek eşleştirme işlemini birkaç dakikada tamamlayabilirsiniz.

* Ekranımda ne yazacak?
4.5G teknolojisi hem hız hem de isim olarak ilk kez Türkiye’de kullanılacak. Akıllı telefon üreticileri ise daha önce ‘4.5G’ olarak bir çalışma yapmamış durumda. Bu yüzden akıllı telefonların işletim sistemlerinde yeni teknoloji ‘LTE’ ve ‘4G+’ olarak belirtiliyor. Yani akıllı telefonunuzun üstünde 4.5G yazmazsa şaşırmayın. Ancak bunun için akıllı telefon üreticileri Türkiye’ye özel bir çalışma gerçekleştirdi. ÖrneğinSamsung, yeni akıllı telefon modellerinde ‘4.5G’ simgesini kullanmaya başlayacak. Daha önce alınan Samsung cihazları işletim sistemine gelen ilk güncelleme ile 4.5G simgesini kullanacak. Apple ise iPhone modellerinde benzer bir çalışma gerçekleştiriyor. Diğer üreticilerin de bu konuda harekete geçmesi bekleniyor.

* Hız testi yapmam kotamı bitirir mi?
4.5G’nin en heyecanlı yeri tartışmasız hızı. İletişim operatörleri yaptıkları testlerle ulaştıkları hızlarla kendilerini ispatlamaya çalıştı. Bu gece sunulacak 4.5G ile ne kadar hız ile internete bağlanacağımız da merak konusu. Bunun için ‘Speedtest’ adında popüler bir uygulama var. Ücretsiz olarak iOS ve Android işletim sistemlerine sunulan bu uygulama ile hem indirme (download) hem de yükleme (upload) hızınızı ölçebilirsiniz. Ancak burada önemli bir uyarımız var. 4.5G yüksek hıza sahip olan bir teknoloji olduğu için yapacağınız testlerde kotanızı hızlı bir şekilde yiyecektir. Yapılan testlerde 4.5G ile yapılan her test 150 megabyte ile 300 megabyte arasında bir veri trafiği yaratıyor. Bu da kotanızın hızlı bir şekilde bitmesi anlamına geliyor. Yapacağınız testlere dikkat edin.

* Hangi uygulamalarda 4.5G daha iyi kullanacağım?
Hızlanan mobil internet bağlantısı yeni uygulama ve servislerin doğmasını sağlayacak. Özellikle HD, Full HD ve hatta 4K içerikler 4.5G bağlantısı ile kullanıcılara sunulabilecek duruma gelecek. Akıllı telefonlardan izlenen maçlar, filmler ve diziler daha kaliteli ve takılmadan izlenebilecek. Buna ek olarak canlı izlenen yayınlara farklı kamera açılarından anlık olarak ulaşılabilecek. ‘LTE Broadcast’ olarak ifade edilen teknoloji ile stadyumda maç izlerken saha içindeki kameralar arasında tercih yapılabilecek. Online video platformu YouTube ve canlı yayın uygulaması Periscopegibi servisler daha kaliteli çözünürlükle kullanılabilecek.

* 4.5G’yi telefondan başka hangi cihazlarda kullanabilirim?
Yeni iletişim teknolojisi en etkili şekilde akıllı telefonlarda kullanılacak. Ancak geliştirilen yan ürünler de 4.5G için hazır duruma getiriliyor. Örneğin, taşınabilir akıllı projektörlere SIM kart takarak Wi-Fi bağlantısı olmadan bile televizyon izlenebilecek ve film izlenebilecek. Tabletler de 4.5G’ye uyumlu durumda. Ayrıca Wi-Fi paylaşımı için geliştirilen çoklu modemlere de SIM kart takılarak bilgisayar ve diğer cihazlarda da 4.5G deneyimi yaşanabilecek.

* 4.5G’ye geçmezsem ne olur?
4.5G’ye geçmemeniz durumunda şu anda iletişiminizi aynı şekilde sağlayabilirsiniz. Başka bir deyişle iletişiminizin kesilmesi gibi bir durum söz konusu olmaz. Şu anda cep telefonunuzda internet bile kullanmıyorsanız 4.5G’li dönemde hiçbir değişiklik yapmadan iletişiminizi sağlayabilirsiniz. Şu anda 3G abonesiyseniz, internete aynı hızdan bağlanabilirsiniz.

* 4.5G hızımı nasıl arttırabilirim?
Yeni dönemde akıllı telefonlarda en fazla 375 mbps hız sağlanacak. Ancak bu bana yetmez diyorsanız, iletişim operatörlerinin geliştirdiği yeni bir teknoloji var. Wi-Fi ağlarıyla mobil interneti birleştiren bu teknolojiyle 1 gbps hıza ulaşabilirsiniz. Yani yaklaşık 3 kat fazla daha hız alabilirsiniz. Ancak şu anda bu teknolojiye uygun akıllı telefon sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. Bu teknolojiyi destekleyen akıllı telefon sayısının önümüzdeki dönemlerde artması bekleniyor.

* 4.5G kapsama alanı dışındayım. Ne yapmalıyım?
Operatörler, deyim yerindeyse gece gündüz çalışarak en fazla kapsama alanı için çalışmalarını devam ettirdi. Ancak bu kısa sürede tüm Türkiye’nin 4.5G kapsama alanına sahip olması oldukça zor. Bu yüzden 4.5G’nin ilk dönemlerinde bazı yerleşim birimleri kapsama alanı dışında kalabilir. Eğer siz de kapsama alanı dışındaysanız, operatörünüzü arayarak sorunnu bildirin. Daha sonraki dönemlerde ise kapsama alanı hızla artacaktır.

TÜRKİYE'NİN MOBİL İLETİŞİM HİKAYESİ
1G: 1994te ilk cep telefonu görüşmesi gerçekleştirildi. 9’uncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel ile dönemin Başbakanı Tansu Çiller cep telefonundan ilk alo diyen kişiler oldu. İlk SMS 1995 yılında gönderildi.

2G: Cep telefonları ile ilk internet macerası 2000 yılında başladı. O dönemde kullanılan WAP teknolojisini, GPRS izledi. Günümüzde ilse 2G olarak ‘Edge’ teknolojisi kullanılıyor.

3G: İlk mobil genişbant olarak ifade edilen 3G teknolojisi Türkiye’de 2009 yılında sunuldu. Akıllı telefonlarla beraber geliştirilen uygulamalar mobil internetteki veri trafiğinin katlanarak büyümesini sağladı.

4.5G: 26 Mayıs’ta yapılması planan ihale Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 4G yerine 5G teknolojisine geçilmenin daha sağlıklı olacağını belirtmesi üzerine 26 Ağustos’a ertelendi. Yapılan ihale sonrasında iletişim operatörlerine frekans dağıtımı yapıldı.

Yorumlar

$type=three$author=hide$comment=hide$rm=hide

Ad

. Face ID Apple,1,#Galaxy,1,#HTC,1,#HTC U12,1,#PTT,1,#Samsung,2,#Samsung Galaxy A8 (2018),1,#Yerli Messenger,1,10,1,10 Yıllık Geçmişi,1,10.0.2,1,10.2 Beta 5 Yayınlandı,2,10.2.1 Beta 3,2,10.3,3,10.3 Beta 7,1,10.3.1,1,10.3.3 Bets,2,10K,1,11,1,11 Beta,2,11 Beta 6,1,11.1 Beta 4,1,12.9 inç iPad Pro,1,12TB,1,14 Kasım,1,16TB,1,17 yaş,1,18 Ayaklı Robot,1,18: 9 en-boy,1,18:9,1,2 milyon,1,2017,3,2017 Yılının En İyi Diz Üstü Bilgisayarları,1,2018 Jenerasyon,1,2018 Model Akıllı Telefonlar,1,3.Hava Alanı,1,3310,1,4,1,4 inç,1,4-3-2-1,1,4-3-3,2,4-4-2,1,4.5G,24,48MP Kamera,1,4K,3,5 Dakika,1,55,1,5G,17,5inç,1,6,1,6 inç,1,6.1 inç iPhone,1,6S,1,7,1,7 Aralık' ta Ücretsiz Oluyor,1,7 Plus,1,7.0,1,7.0 Nougat,3,7.1.1,1,7.1.2 Beta,1,7S,1,8,1,8K,1,A10,1,A10 yonga,1,A101,2,A11X,1,A3,1,A3 Plus,1,A7 XL,1,AB,2,ABD,4,Acer,4,Acer Nitro 5 Spin,1,Acer Predator 900,1,Acer Predator 900 Oyun Bilgisayarı,1,Acer Predator Triton 900,1,Açık,1,Açıklama,1,Açıklandı,1,Adil Kullanım Kotası,1,Adil Kullanım Kotası(AKK),5,Adwords,1,AFAD,2,AirDroid,1,AirDrop,1,AirPods,3,AirPower,1,AKG,1,Akıllı,7,Akıllı Bileklik,1,Akıllı Gözlük,1,Akıllı saat,4,Akıllı Telefon,60,Akıllı Telefon Özellikleri,68,Akıllı Telefondaki Depolama Sorunu Çözümü,1,Akınsoft,1,AKK,2,Alcatel,10,Alcatel 1,2,Alcatel 1C,1,Alcatel 1X,1,Alcatel 3,2,Alcatel 3V,1,Alcatel 5,1,Alcatel 5V,2,Alcatel 7,1,Alcatel A7,1,Alcatel A7 Fiyatı,1,Alcatel A7 Özellikleri,1,Alcatel Ne Zaman Çıkacak,1,Alışveriş,2,Alien: Covenant,1,Alienware M15,1,Alienware M17,1,Altın,1,Altın Kaplama,1,Altınordu,1,Altsoy,2,Amacı ne,1,Amazon,3,Amazon Türkiye,1,Ambargo,1,AMD,1,Amerika,2,Amiral,1,Ampul,1,Anahtar,1,Anakart,2,Analytics,1,Android,162,Android 7,2,Android 7.0,5,Android 7.1,1,Android 7.1.1,2,Android 8,4,Android 8.0,4,Android 8.0 Türkiye Güncellemesi Belli Oldu,1,Android 8.1,1,Android 8.1 Beta,1,Android 8.1 ile Gelen Yenilikler Neler Olacak,1,Android 8.1 Oreo,2,Android Android Oreo Alacak Galaxy Modeli,1,Android Go,3,Android Güvenlik Açığı,1,Android Kullanıcıları,1,Android Nougat,2,Android O,3,Android one,1,Android Oreo,31,Android Oreo Alacak General Mobile Modelleri,1,Android Oreo Alacak Huawei Modeli,1,Android Oreo Alacak LG Modeli,1,Android Oreo Go Edition,1,Android OS,1,Android P,1,Android Pie,9,Android Pie Go,1,Andromeda,1,Angry Birds,1,Antartika,1,Antivirüs,3,Antrenman,1,Antutu,1,Apple,350,Apple ID,1,Apple İOS 11.1 Beta 3'ü Yayınladı,1,Apple İOS 11.1 Beta 4'ü Yayınlandı,1,Apple iPhone 8 Satışlarından Pek Memnun Değil,1,Apple iPhone X Teknik Özellikleri. Akıllı Telefon Özellikleri,1,Apple Store,1,Apple Watch,1,Apple Watch 4,1,Apple Watch Series 4,3,Apple. iPhone,1,AppStore,2,Ar-ge,1,Arama,2,Arama Motoru,1,Arama Motoru Devi Google'dan Büyük Skandal,1,Arap,1,Arıza,2,Arif v 216,1,Arka,1,Arkeoloji,1,Armor Z2,1,Artık PS3 Oyunlarını 4K Çözünürlüklü Bilgisayardan Oynamak Mümkün,1,Artık Uygulamaları İndirmeden Deneyebileceksiniz,1,Arttı,1,ASELSAN,1,Askerlik Yoklaması,1,Asphalt 9 Legends,1,Assassin's Creed,2,Assassin's Creed 3,1,Assassin's Creed 3 Remastered,1,Assassin's Creed Odyssey,1,Asus,53,ASUS ROG Zephyrus S,1,Asus ZenFone,8,Asus Zenfone 3,3,Asus ZenFone 3 Android Oreo,1,Asus ZenFone 3 Teknik Özellikleri,1,Asus Zenfone 4,3,Asus ZenFone 5,3,Asus ZenFone 5 Lite,2,Asus ZenFone 5 Lite Özellikleri,1,Asus ZenFone 5 Lite Teknik Özellikleri,1,Asus ZenFone 5 Teknik Özellikleri,1,Asus ZenFone 5 Türkiye Fiyatı,1,Asus ZenFone 5Z,3,Asus ZenFone 5Z Teknik Özellikleri,1,Asus ZenFone 6,2,Asus ZenFone Lite,1,Asus ZenFone Max,1,Asus ZenFone Max (M2),1,Asus ZenFone Max Plus (M1) Özellikleri,1,Asus ZenFone Max Plus(M1) Teknik Özellikleri,1,Asus ZenFone Max Pro,1,Asus ZenFone Max Pro M1,2,Asus ZenFone Max(M1),2,Atak,1,Atari,2,Atmosfer,1,Aurora,1,Avidemux,1,Avrasya Tüneli,1,AxiDraw,1,Ay,1,Ay Tutulması,1,Aydınlatma,1,B.S Detector,1,Bahis Bank,1,Bakan Cahit Turhan,1,Bakanlık,2,Banka,1,Başladı,1,Başlandı,1,Batarya,12,Battlefield,5,Battlefield 1,3,Battlefield 1Turning,1,Battlefield 5,6,Battlefield 5 Çıkış Tarihi,1,Battlefield V,5,Battlefield Yeni Serisi Yolda,1,Battlerite Royale,1,Bedava İnternet,1,Bedelli Askerlik,1,Beğeni Uğruna Bir Kişi Daha Canından Oldu,1,Beğenmeme,1,Belli,1,Beta 3,2,Beta 4,1,Beta 7,1,Beynimiz İle TV Değiştirme,1,Bilgiler,1,Bilgisayar,75,Bilgisayardan Gelen Bip Sesleri ve Anlamları,1,Bilim,4,BİM,1,birleştirme,1,Bisiklet,1,Bitcoin,2,Bitcoin Nedir,1,Bitiyor,1,Bitmiyor,1,Bixby,2,Bixby 2.0 Duyuruldu,1,Black berry,3,Black Shark 2,1,BlackBerry,12,BlackBerry Evolve,1,BlackBerry Ghost,2,BlackBerry Ghost Pro,1,BlackBerry KEY2 LE,2,BlackBerry Motion,1,Blade Runner 2049,1,Blockchain Exodus,1,Blog,7,Blog Kategori,1,blogger,2,Bluetooth 5,1,Bolu,1,BTK,5,Bulma,1,Bulut,1,Buzdolabı,1,Buzul,1,Bükülme,1,Büyük,2,Büyüme,1,C10,1,C9 Pro,1,Call Of Duty,11,Call of Duty Black Ops 4,9,Call of Duty Black Ops 4 Battle Royale,1,Call Of Duty Mobile,3,Call of Duty Modern Warfare 3,1,Call of Duty WW2,2,Call of Duty WWİİ,1,Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered,2,Can Aldı,1,Canı,1,Canlı,2,Canon,1,Canon SX740 HS,1,Casio,2,Casio Güneş Enerjili Saat,1,Casper,22,Casper VIA A2,1,Casper VIA A2 Özellikleri ve Fiyatı,1,Casper VIA A2 Teknik Özellikleri,2,Casper VIA A3,1,Casper VIA A3 Plus,1,Casper VIA F2,1,Casper VIA F2 Özellikleri,1,Casper VIA F2 Teknik Özellikleri,1,Casper VIA G3,1,Casper VIA M3,1,Casper VIA M3 Teknik Özellikleri,1,Casper VİA M1,1,CAT S60,1,CCleaner,1,Celp Dönemi,1,Celp Tarihi,1,CEO,3,Cep Telefonu,6,Cerrah Robot,1,Ces,2,CES 2019,1,Cevat Yerli,1,Cevat Yerli Ayrıldımı,1,Chrome,10,Chrome 69,1,Chrome İçin Virüs Temizleme Programı Çıktı,1,Chromecast ultra,1,Chucky,1,Cihaz,1,Clips,2,Clips 2.0,1,Compact,2,Consept,1,Crysis,1,Crysis 4,3,Crysis 4 Çıkacakmı,1,Crytek,3,Crytek'in Yeni Oyununun İlk Fragmanı Yayınlandı,1,CS: GO,1,Cult of Chucky,1,Cumhurbaşkanı,1,Cyrtek,1,Çağatay Ulusoy,1,Çamaşır Makinası,1,Çanakkale,2,Çerçevesiz,2,Çıkacak,4,Çıkış,4,Çıkış Tarihi,1,Çıktı,6,Çift Kamera,2,Çift SİM Kart,1,Çiftlik Bank,5,Çin,3,Çözüm,1,D1C,1,Darbe,1,Dark inside,1,Dark Model,1,Deadpool 3,1,Dede Korkut Chronicles,1,Değişimi,1,Demo,1,Depolama,1,Deprem,2,Deprem Sorgulama,2,Despicable Me 3,1,Destek,1,Devam,1,Devamını Oku,1,Dikkat,1,Dinleme,1,Dinleniyor,1,disk,1,Diyanet İşleri Başkanlığı,1,Dizi,2,Dizüstü Bilgisayar,1,Doğum Raporu,1,Doku,1,Dokunmatik ID,1,Dolandırıcı,2,Dolandırıcılık,2,Donanım,3,Donma,1,Dosyalar,1,Dönüyor,1,Döviz,1,Drone,1,Durum,1,Duyuru,2,Düğün,1,Dünya,6,Dünya Fotoğrafçılık Günü,1,Dünyanın en küçük telefonu,1,Dünyayı Kurtaran Adam,1,Düzenleme,1,DxOMark,1,e-Devlet,12,e-Fatura,1,E-Kart,1,e-Rapor,1,E1,1,Ebeveyn Kontrolü,1,Edge,2,Efsane,1,Ehilyet,1,Ehliyet,1,Ehliyet Harcı,1,Ek vergi,1,Ekesinti,1,Eklenti,1,Eklentisi,1,Ekran,8,Ekran Kartı,4,Elektrik,2,Elektrikli,1,Elektrikli Fayton,1,Elektronik Cihaz,1,Elektronik Sigara,1,Emoji,1,En,1,En Çok Aranan,1,En Çok Ne Arandı,1,En iyi Akıllı Telefon,1,En İyi Taktik,1,Enerji,5,Engel,1,Engelleme,1,Engellendi,1,Enjoy 7S,1,Erişim,2,Erişim Engeli,1,Erişim Sorunu,1,Erkekler mi,1,Erken,1,Eset,1,ESET 2018,1,eSim,1,Excalibur,3,Exynos,1,Exynos 9810,1,F600,1,Face ID,1,Facebook,35,Facebook 4K,1,Facebook Canlı Yayında Bir İntihar Vakası Daha,1,Facia,1,Fallout 76,1,Far cry,2,Far Cry 5,5,Far Cry 5 Ne Zaman Çıkacak,1,Far Cry 5 Sistem Gereksinimleri,1,Far Cry New Dawn,2,Far Cry Primal,1,Fatura,1,Faturasız,1,FIFA 18,1,FIFA 19,8,FIFA 19 Demo,2,FIFA 19 Fiyat,1,FIFA 19 Fiyatı,1,FİFA,2,FİFA 17,2,FİFA 18,2,FİFA 19,2,Film,3,Firefox,2,Firefox OS,1,Fitbit İnspire,1,Fiyat,5,Fiyatlar Zam,1,Fiyatlar Zamlandı,1,Fizik,1,Flash Player,1,Florence Kasırgası,1,FM 17,1,FM 19,1,FM Radyo,1,Football Manager 2017,1,Football Manager 2019,3,Formasyon,1,Format,1,Fortnite Mobile,3,Fosil,1,Fotoğraf,2,Fotoğraf Makinesi,1,Fragman,14,Frefox,1,Fuchsia,1,G10,1,G4,1,G5,1,G5S,1,G6,14,G6+,1,G7,3,Galaxy,81,Galaxy A (2018),1,Galaxy A Serisi,3,Galaxy A3,3,Galaxy A5,5,Galaxy A5(2018),2,Galaxy A5(2018) Özellikleri,1,Galaxy A7,5,Galaxy A7(2017),1,Galaxy A8,5,Galaxy A8 Plus,1,Galaxy A8 ve A8 Plus Özellikleri,1,Galaxy A8(2018),1,Galaxy A8(2018) Fiyatı,1,Galaxy A8(2018) Ne Zaman Çıkacak,1,Galaxy A8(2018) Özellikleri,1,Galaxy A8+,2,Galaxy A8+(2018),2,Galaxy Active,1,Galaxy C10,1,Galaxy C5,1,Galaxy C7,1,Galaxy C7 Pro,1,Galaxy C8,2,Galaxy C8 Türkiye'de Satışa Çıkarıldı,1,Galaxy F,1,Galaxy Fit / Galaxy Fit e ve Galaxy Buds,1,Galaxy Home,1,Galaxy J2 Pro,1,Galaxy J2 Pro(2018),1,Galaxy J2(2018),1,Galaxy J3 2017,1,Galaxy J5 Prime,3,Galaxy J5 ve J7,1,Galaxy j7,2,Galaxy J7 Core,1,Galaxy J7 Prime,1,Galaxy J7 Pro,1,Galaxy J7+,2,Galaxy Note,1,Galaxy Note 4,1,Galaxy Note 5,2,Galaxy Note 7,20,Galaxy Note 8,22,Galaxy Note 9,2,Galaxy Note7,1,Galaxy S5,1,Galaxy S6,4,Galaxy S6 Edge,2,Galaxy S7,8,Galaxy S7 Edge,3,Galaxy S7 ve S7 Edge,1,Galaxy S8,39,Galaxy S8 Lite,1,Galaxy S8 Plus,3,Galaxy S8+,4,Galaxy S9,22,Galaxy S9+,2,Galaxy Stellar 2,1,Galaxy Tab 3,1,Galaxy Tab A (2017),1,Galaxy Tab Active 2,1,Galaxy Tab S3,1,Galaxy tron note,1,Galaxy Watch,1,Galaxy Watch Active,1,Galaxy X,4,Galeri,1,Garanti,1,Garmin Vivafit 4,1,Gece Modu,1,GeForce,1,GeForce RTX 2080,1,GeForce RTX 2080 Türkiye Fiyatı,1,Geldi,1,Gelen,1,Geliyor,4,Genç,1,General Mobile,17,General Mobile Android One 4G,1,General Mobile GM 6,2,General Mobile GM 8,2,General Mobile GM 8 Go,2,General Mobile GM 8 Teknik Özellikleri,2,General Mobile GM 9 Pro,8,Gereksiz,1,Geri,1,Gezegen,1,Gitmek için,1,Giyilebilir,1,Giyilebilir Teknoloji,32,Gizli Kamera,1,Gizli tehlike,1,GM 5,1,GM 5 Plus,1,GM 5 Plus d,1,GM 6,1,GM 6d,1,GM5 Plus,1,GM6,1,Gmail,2,God of War,1,Gold Virüsü,1,Google,45,Google Analytics,1,Google Ceza,1,Google Chrome,2,Google Haberler,1,Google I/O 2018,1,Google Olay,1,Google Pixel 3,3,Google Pixel 3 XL,3,Google Play,5,Google Play Store,5,Google Play Store'da Bazı Uygulamalar Kısa Süreliğine Ücretsiz,1,Google Plus,1,Google+,1,Görüntü,1,Görüntülü,2,Görüşme,1,GPU-Z,1,GSM,2,Gül,1,Gümrük ve Ticaret Bakanlığı,2,Gün,1,Güncel,4,Güncelleme,17,Güncelleme Geldi,1,Gündem,12,Güneş,4,Güvenlik,1,H8521 Pro-A,1,Haber,7,Hacked,1,Hacker,3,Hafıza,1,Hakan: Muhafız,1,Harddisk,1,Harry Potter,1,Hava Kalitesi,1,Hazır,2,HDMI,1,HDMI 2.1,1,Herkes,1,Hesap,1,Hızlı,1,Hızlı Şarj,2,Hızlı ve Öfkeli,1,Hızlı ve Öfkeli 8,1,Hızlı Wi-Fi,1,Hile,3,HMD,1,Honor,28,Honor 10,2,Honor 10 GT,1,Honor 10 Lite,1,Honor 20,1,Honor 6X,1,Honor 7X,1,Honor 8C,1,Honor 8S,1,Honor 8X,5,Honor 8X Max,2,Honor 9,4,Honor 9 Lite,2,Honor Band 4,1,Honor Gaming+,1,Honor Magic 2,2,Honor Magic 2 3D,1,Honor Note 10,4,Honor Play,3,Honor Play Türkiye Fiyatı,1,Honor Pro,1,Honor V10,4,Honor V20,3,Honor View 10,1,Honor X7,2,Honor X8,1,Honour Of Kings,1,Hoparlör,1,Hostpot,4,HP Omen X Emperium,1,HTC,53,HTC 10,1,HTC 11,1,HTC 11 Plus,2,HTC 12,1,HTC Desire 10 P.ro,1,HTC Desire 12,2,HTC Desire 12 Plus Özellikleri,1,HTC Desire 12+,1,HTC Desire 12s,1,HTC Desire-12 Plus,1,HTC Eyes,1,HTC U,4,HTC U 11,1,HTC U Ultra,1,HTC U Ultra Teknik Özellikleri,1,HTC U11,4,HTC U11 İçin Video Yayınlandı,1,HTC U11 Life,1,HTC U11 Plus,3,HTC U11 Plus Çerçevesiz Olarak Geliyor,1,HTC U11 Plus Google Pixel'e Fark Atabilir,1,HTC U11 Plus Teknik Özellikleri,1,HTC U11 Teknik Özellikleri,1,HTC U11+,1,HTC U12,5,HTC U12 Life,2,HTC U12 Özellikleri,2,HTC U12 Plus,1,HTC U12 Teknik Özellikleri,1,HTC U12+,2,Huawe P9 Lite,1,Huawei,246,Huawei EMUI 9.0,1,Huawei Enjoy 7S,4,Huawei Enjoy 7S Fiyatı,1,Huawei Enjoy 7S Özellikleri,1,Huawei Enjoy 8,1,Huawei Enjoy 9,1,Huawei Enjoy 9 Plus,1,Huawei Enjoy Max,1,Huawei G10,4,Huawei GT,1,Huawei Honor,1,Huawei Honor 9,1,Huawei Honor 9N,1,Huawei Katlanabilir Telefon,3,Huawei Maimang 7,1,Huawei Mate 10,18,Huawei Mate 10 Kutusunda Görüntülendi,1,Huawei Mate 10 Lite,3,Huawei Mate 10 Lite Artık Resmi,1,Huawei Mate 10 Pro,13,Huawei Mate 10 Pro Teknik Özellikleri,1,Huawei Mate 10 Pro'nun Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı,1,Huawei Mate 10 Teknik Özellikleri,1,Huawei Mate 10 ve Mate 10 Pro Tanıtımı Yapıldı,1,Huawei Mate 20,15,Huawei Mate 20 Lite,6,Huawei Mate 20 Porsche Design,1,Huawei Mate 20 Pro,16,Huawei Mate 20X,3,Huawei Mate 30,1,Huawei Mate 9,4,Huawei Mate 9 Porsche Design,1,Huawei Mate 9 Porsche Design Teknik Özellikleri,1,Huawei Mate 9 Pro,1,Huawei Mate 9 Pro Teknik Özellikleri,2,Huawei Mate Pro,1,Huawei Mate RS,1,Huawei Mate X,2,Huawei MateBook X Pro,1,Huawei MediaPad T3 10,1,Huawei MediaPad T3 7,1,Huawei Nova,1,Huawei Nova 2,3,Huawei Nova 3,2,Huawei Nova 4,2,Huawei Nova 5,1,Huawei P Smart,3,Huawei P Smart 2019,2,Huawei P Smart Ne Zaman Çıkacak,1,Huawei P Smart Özellikleri ve Fiyatı,1,Huawei P Smart Teknik Özellikleri ve Fiyatı,1,Huawei P Smart(2019),2,Huawei P10,2,Huawei P10 Lite,1,Huawei P10 Lite Teknik Özellikleri,1,Huawei P10 Plus,1,Huawei P10 Plus Teknik Özellikleri,1,Huawei P10 ve P10 Plus,1,Huawei P11,1,Huawei P11 Plus,1,Huawei P11 X,1,Huawei P11 X Özellikleri,1,Huawei P20,20,Huawei P20 Fiyatı,1,Huawei P20 Lite,6,Huawei P20 Plus,3,Huawei P20 Pro,10,Huawei P20 Pro Teknik Özellikleri,1,Huawei P20 Pro Türkiye Fiyatı,1,Huawei P20 Tanıtım Tarihi,2,Huawei P20 Teknik Özellikleri,1,Huawei P20 ve P20 Pro Fiyatı,1,Huawei P20 Yeni Bilgiler Geldi,1,Huawei P30,6,Huawei P30 Lite,1,Huawei P30 Pro,2,Huawei P9,1,Huawei P9 Lite,2,Huawei P9 Lite Teknik Özellikleri,1,Huawei Watch,1,Huawei Watch 3,1,Huawei Watch GT,3,Huawei Y5 Lite,1,Huawei Y5 Prime,1,Huawei Y6 Pro,1,Huawei Y6(2019),1,Huawei Y7 2018,1,Huawei Y7 2018 Türkiye Fiyatı,1,Huawei Y9,2,Huawei Y9(2019),1,Huawei Y9(2019) Huawei Y10,1,Huawei Yeni Modeli Y6 Pro 'yu Duyurdu,1,Huawei Zam,1,Huawei'in Katlanabilir Telefonu Ortaya Çıktı,1,Instagram,14,Intagram,1,Isınma,1,Isınmaya Karşı,1,Ispanak,1,Işık,1,İBB,1,iCloud,2,İCloud,1,için,1,İETT,1,İkinci Dünya,1,İlan,1,İlk Fragman,1,ilk Robot Fabrikası,1,İmplant,1,İndir,2,indirim,1,İndirim,1,infinite,1,İngilizce,1,İnsan Vücudu,1,İnstagram,2,İntel,1,İnternet,33,İnternet Explorer,1,İnternet Üzerinden Film ve Dizi İzleyenler Dikkat,1,İntihar,1,iOS,3,İOS,105,İOS 10,1,İOS 10.2,2,iOS 10.3,1,iOS 11,1,İOS 11,4,İOS 11 Golden Master,1,İOS 11 Public Beta,1,İOS 11 Public Beta 3,1,İOS 11 WhatsApp'ın Bildirimi Nasıl Çözülür,1,İOS 11.0.2,1,İOS 11.0.3,1,İOS 11.1 Beta 2,1,İOS 11.1 Beta 3,1,İOS 11.1 Beta 5,1,İOS 11.1.1,1,İOS 11.1.2,1,İOS 11.2 Beta,1,İOS 11.2 Beta 2,1,İOS 11.2 Beta 4,1,İOS 11.2 Beta 5,1,İOS 11.2 Public Beta,1,İOS 11.2.1,1,İOS 11.2.1 Güncelleme,1,İOS 11.2.2,1,İOS 11.2.2 Çıktı mı,1,İOS 11.2.5,1,iOS 11.2.5 Beta 1,1,İOS 11.2.5 Beta 3,1,İOS 11.2.5 Beta 4,1,İOS 11.2.6,1,İOS 11.3 Beta 1,1,İOS 11.3 Beta 2,2,İOS 11.3 Beta 4,1,İOS 11.3 Beta 6,1,İOS 11.3 Public Beta 1,1,iOS 11.4 Beta 2,1,İOS 11.4.1 Beta 4,1,İOS 12,2,İOS 12 Beta 10,1,İOS 12 Beta 2,1,İOS 12 Beta 3,1,iOS 12 Beta 4,1,iOS 12 Beta 5,1,İOS 12 Beta 6,1,İOS 12 Beta 7,1,İOS 12 Beta 8,1,İOS 12 Beta 9,1,İOS 12 Goldmaster,1,İOS 12 Ne Zaman Çıkacak,1,İOS 12 Public Beta,1,İOS 12.0.1,1,İOS 12.1,2,İOS 12.1 Beta 4,1,İOS 12.1.1 Beta 2,1,İOS 12.1.2,1,İOS 12.2 Beta 3,1,İOS 13,1,İOS Public Beta 2,1,İOS Public Beta 5,1,İOS11.1,1,iPad,13,İpad,4,iPad Mini 5,2,iPad Pro,9,iPad Pro 2018,2,iPad Pro Özellikleri,1,iPhone,212,İPhone,17,iPhone 11,2,iPhone 5,1,iPhone 5s,4,iPhone 6,8,iPhone 6 Neden Yavaşladı,1,iPhone 6 Pil,1,iPhone 6 plus,6,iPhone 6S,7,iPhone 6s Plus,4,iPhone 7,22,iPhone 7 Plus,9,iPhone 7 ve iPhone 7 Plus,1,iPhone 7S,5,iPhone 7S Plus,6,iPhone 8,50,İPhone 8,4,iPhone 8 ile Tanışın,1,iPhone 8 Plus,10,iPhone 8 Plus Teknik Özellikleri,1,iPhone 8 Pro,1,iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Türkiye'de,1,iPhone 8'in Batarya Sorunu Bitmek Bilmiyor,1,iPhone 9,4,iPhone Batarya,1,iPhone Batarya Değişimi Türkiye'de Kaç Para,1,iPhone Batarya Fiyatı,1,iPhone Max,1,iPhone Pili Patladı,1,iPhone SE,7,iPhone SE 2,7,iPhone SE 2 Çıkış Tarihi,1,iPhone SE 2 Ne Zaman Çıkacak,1,iPhone SE 2 Özellikleri,1,iPhone Şarj Sorunu,1,iPhone Türkiye Fiyatı,1,iPhone X,38,İPhone X,5,iPhone X Bekleyenlere Kötü Haber,1,iPhone X Çıkış,1,iPhone X ne Zaman Çıkacak,1,iPhone X Plus,4,iPhone X Tanıtım (video),1,iPhone X'te Sorunmu Var(Video),1,iPhone XC,2,iPhone XI,2,iPhone XR,4,iPhone XR Fiyatı,1,iPhone XS,8,iPhone XS Fiyatı,1,iPhone XS Max,5,iPhone XS Plus,2,iPhone XS Tanıtımı,1,iPhone Yavaşlama,1,iPhone'daki Gizli Tehlike,1,iPod,1,iPod Nano,1,iPod Suffle,1,iPod Touch,2,iptal,1,İSPARK,1,İstanbul,1,İstanbulKart,3,işkence,1,İşkence,2,İşlemci,5,İşletim Sistemi,2,İşte,1,İyi,2,J3,1,J5,1,J5 Pro,1,J7,1,Jailbreak,1,Jandarma,1,jumanji,1,K10000 Pro,1,K5,1,K6 Note,1,K8 Plus,1,Kaan,2,Kaan N1,1,Kaan N2,1,Kablosuz,2,Kablosuz Şarj,3,Kadınlar mı,1,Kağıt Pil,1,Kaldırdı,1,Kaldırıldı,1,Kalem,2,Kalkıyor,2,Kalp,1,Kamera,3,Kamera ve Radara Yakalanmayan Kumaş,1,Kanlı Ay Tutulması,1,Kanser,1,Kapaklı,1,Kapaklı Telefon,1,Karanlık Mod,1,Karayip Korsanları 5,1,Kasırga,1,Katlanabilir,4,Katlanabilir Bilgisayar,1,Katlanabilir Telefon,3,Katlanan,1,Katlanılabilir Telefon,1,Kavis,1,KDV,1,Kendi iPhone'nunu Kendi Yaptı,1,Kırık,1,Kırılmaz Cam,2,Kırımızı Renk,1,Kış Saati,3,Kış Saatine Veda,1,Kızartma Yağları,1,Kimlik,1,Kingston,1,Kiralık Akıllı Telefon,1,Kissenger,1,Kişisel Veri,1,Kişisel Verilerin Korunması Kanunu,1,Klavye,2,Kod,1,Konami,1,Konsept,6,Konuşma,3,Korsan,1,Kötü,1,Kredi,2,Kredi Kartı,1,Kripto,1,Kulaklık,5,Kullananlar,1,Küçük Ekran,1,Küresel,1,Küresel Isınma,1,KVKK,1,Laptop,1,Laptop Kendiliğinden Kapanması,1,LED,1,Lenovo,32,Lenovo K320T,1,Lenovo Legion Y530,1,Lenovo Moto E4,1,Lenovo Notebook Air,1,Lenovo P520S,1,Lenovo S5 Pro,2,Lenovo Tab E7,1,Lenovo Watch C,1,Lenovo Watch S,1,Lenovo yeni akıllı telefon üretecek mi,1,Lenovo Z5 Pro,3,Lenovo Z5 Pro GT,1,Lens,1,LG,98,LG 4,1,LG CineBeam 4K Projektör,1,LG G5,9,LG G6,9,LG G6 Mini,2,LG G6 Teknik Özellikleri,1,LG G7,9,LG G7 Fit,1,LG G7 Ne Zaman Çıkacak,1,LG G7 One,1,LG G7 Özellikleri ve Fiyatı,1,LG G7 Teknik Özellikleri,1,LG G7 ThinQ,5,LG G7'nin Özellikleri,1,LG G7+,1,LG G7+ Teknik Özellikleri,1,LG G8,2,LG G8 ThinQ,1,LG G8S ThinQ,1,LG K9,1,LG LM-W315,1,LG LM-W319,1,LG Q6,2,LG Q6 Teknik Özellikleri,1,LG Q7,1,LG Q9,1,LG Signature Edition,1,LG V20,2,LG V20 Teknik Özellikleri,1,LG V30,12,LG V30 Android Oreo Ne Zaman,1,LG V30 Çıkış Tarihi,1,LG V30 Özellikleri,1,LG V30 Plus Teknik Özellikleri,1,LG V30 Sağlamlık Testinde (Video),1,LG V30+,4,LG V30+ Teknik Özellikleri,2,LG V30+ Türkiye'de,1,LG V30+ Türkiye'ye Ne Zaman Gelecek,1,LG V30S,1,LG V30S Özellikleri,1,LG V30S ThinQ,1,LG V30S ThinQ Teknik Özellikleri,1,LG V30S+,1,LG V30S+ Fiyatı,1,LG V30S+ ThinQ Teknik Özellikleri,1,LG V40,1,LG V40 ThinQ,7,LG V50 ThinQ,1,LG Watch W7,2,LG X Charge,1,LG X2,1,LG X4+,1,LG Yeni Model,1,Lider,1,Lite,2,Logitech,1,Logo,1,LTE4506 HomeSpot,1,Maaliyet,1,Mac,2,Mac Mini,1,MacBook Air 2018,1,Magic,1,Maliye,1,Maliye Bakanlığı,1,Manşet,1,Marka,1,Mars,2,Masa Üstü,1,MasterCard,1,Mate 10,4,Mate 10 Plus,1,Mate 20 Lite,1,Mate 9,4,Mate 9 Porsche Design,1,Mate S2,1,Matrix,2,Matrix PowerWatch 2,1,Mavi Balina,1,Mavi Balina İntihar,1,Maymunlar Cehennemi:Savaş,1,Media Tek,1,Meizu,3,Meizu 16X,1,Meizu Note 9,1,Meizu V8,1,Meizu V8 Pro,1,Meizu Zero,1,Meltdown,1,Mercury,1,Mesaj,4,Mesajlar,1,Messenger,2,Meteoroloji,1,Metro,1,Metro 2033,1,Metro Exodus,1,Microsoft,11,Microsoft Office,1,Microsoft Office 2019,1,Microsoft Surface Go,1,Microsoft Surface Pro 6,1,Milli Savunma,1,Milli Yazılım,1,Minecraft,1,Mini,1,Miras Sorgulama,1,MOBESE,1,Mobil,508,Mobil İnternet Paylaşım,3,Mobil Tarayıcı,1,Mobile,5,Mobl,1,Model,9,Modem,1,Molekül,1,Mor,1,Mortal Combat,1,Mortal Combat 11,1,Motin,1,Motion,1,Moto,2,Moto E5,1,Moto G5,1,Moto G5S,2,Moto G5S Plus,1,Moto G6,2,Moto M,1,Moto One Power,1,Moto P30,1,Moto X,1,Moto X4,4,Moto Z,4,Moto Z2,2,Moto Z2 Force,1,Moto Z3,1,Moto Z3 Play,2,Motorlu Taşıt Vergisi,1,Motorola,24,Motorola Moto G6 Plus,1,Motorola Moto G7,2,Motorola One,2,Motorola One Power,2,Motorola P30,1,Motorola P30 Note,1,Motorola P30 Play,1,Motorola P40,1,Motorolo,1,Motoru,1,Movie Maker,1,Mozilla,3,MSI,1,MTV,1,MultiPlayer,1,Mumya,1,Müzik,1,NASA,4,Nasıl Oluşur,1,Nasıl Yapılıyor,1,Navigasyon,1,ndows XP,1,Ne kadar,1,Ne zaman,4,Ne zaman çıkacak,1,Neden,2,Nedeni,2,Nedir,1,Need For Speed,1,Neler yapılıyor,1,Nereye,1,Netflix,2,Nintendo Switch,1,No Limits,1,Nocable,1,Nokia,114,NOKİA,2,Nokia 1,3,Nokia 10,2,Nokia 2,10,Nokia 2 Teknik Özellikleri,1,Nokia 2 Türkiye Satış Tarihi,1,Nokia 2.1,1,Nokia 3,2,Nokia 3310,6,Nokia 3310 4G,1,Nokia 3310 4G Özellikleri,1,Nokia 5,3,Nokia 5 İşkence Testinde,1,Nokia 5.1 (X5) Plus,1,Nokia 5.1 Plus,4,Nokia 6,4,Nokia 6 2018,1,Nokia 6 2018 Özellikleri,1,Nokia 6.1 Plus,3,Nokia 6(2018),1,Nokia 7,5,Nokia 7 Plus,6,Nokia 7 Plus Fiyatı ve Özellikleri,1,Nokia 7 Plus Teknik Özellikleri,1,Nokia 7.1,2,Nokia 7.1 Plus,3,Nokia 7'nin Tanıtımı Resmi Olarak Yapıldı,1,Nokia 8,10,Nokia 8 Pro,1,Nokia 8 Sirocco,1,Nokia 8 Sirocco Özellikleri ve Fiyatı,1,Nokia 8 Teknik Özellikleri,1,Nokia 8.1,3,Nokia 8110,1,Nokia 8110 Fiyatı,1,Nokia 8810,1,Nokia 9,19,Nokia 9 Batarya,1,Nokia 9 Fiyat,1,Nokia 9 Ne Zaman Çıkacak,1,Nokia 9 Özellikleri,1,Nokia 9 Yeniden Ortaya Çıktı,1,Nokia 9'un Yeni Videosu Ortaya Çıktı,1,Nokia Akıllı Saat,1,Nokia Asha,1,Nokia D1C,1,Nokia PureView,1,Nokia True Wireless,1,Nokia X,1,Nokia X5 Plus,1,Nokia X6,4,Nokia X7,2,Not,1,Note 7,3,Note 7 Fan Edition (FE),1,Note 8,3,Note 8 Enterprise Edition,1,Notebook,2,Notebook 9,1,Notebook 9 Pen,1,Nougat,5,Nougat 7.1.2 Beta 2,1,Nova 2 Plus,1,Nova Lite,1,Nüfus Müdürlüğü,1,Nükleer,1,NVIDIA,11,NVIDIA DLSS,1,NVIDIA RTX 2080 Ti,2,Nvidia 390.77,1,Office 2019,1,Okul,1,Olay Store,1,Oldu,2,OLED,1,One Plus 6T,1,OnePlus,10,OnePlus 5,1,OnePlus 5 Teknik Özellikleri,1,OnePlus 5T,1,OnePlus 5T Teknik Özellikleri,1,OnePlus 6,1,OnePlus 6T,6,OnePlus 7,2,Onları,1,Oppo,15,Oppo A5,1,Oppo A7,1,Oppo A7X,1,Oppo AX5S,1,Oppo F9,1,Oppo Find X,1,Oppo K1,2,Oppo R15X,1,Oppo R17,1,Oppo R17 10GB RAM,1,Oppo R19,1,Oppo RX17,1,Oppo T1,1,Ordu,1,Oreo,3,Organize İşler Sazan Sarmalı,1,Otobüs,1,Otomatik Abone,1,Otomobil,6,Otomotiv,2,Oynama,1,Oyun,104,Oyun Haberler,1,Oyun Haberleri,180,Oyun İsteği,1,Oyun Konsolu,1,Oyun Telefonu,1,Oyuncu Koltuğu,1,Ozon Tabakası,1,Öğrenci,1,ÖİV,1,Ömrü,1,Ömrünü Gösteren,1,Ön Sipariş,1,Önerilen Videolar,1,Öpüşme,1,ÖTV,2,Özellik,3,Özellikleri,25,Özellikleri Telefon,2,P10,5,P10 Lite,1,P10 Plus,1,P11,1,P2,1,P30 Note,1,P30 Play,1,P8,2,P8 Lite,1,P9 Lite,2,Para,3,Para Hilesi,1,Paralı Dönem,1,Parça,1,Pardus,4,Pardus 17.4,1,Park Yeri Bulma,1,parmak izi,1,Parmak İzi,1,Pasaport,1,Pasted,1,Patladı,2,Patlama,9,Patlayan Akıllı Telefon,1,Pazar,1,Pegasus 4S,1,Periscope,1,Periscope Yasaklandı,1,PES,2,Pes 2017,5,Pes 2017 Tanıtım videosu,1,PES 2018,3,PES 2019,10,PES 2019 Demo İndir,1,PES 2019 Demo PC İndir,1,PES 2019 Demo Xbox One İndir,1,PES 2019 Lite,1,Peugeot,1,Piksell,1,Pil,10,Pilsiz,1,Pixel 2,3,Pixel 2 XL,2,Pixel 3 XL,1,Pixel Buds,1,Piyasa,1,Plan,1,Play Store,4,PlayStation,21,PlayStation 3,1,PlayStation 4,4,PlayStation 4 Plus,1,PlayStation 4 Pro,1,PlayStation 5,7,PlayStation Classic,5,plus,4,Pokemon,1,Pokemon Go,4,Pokémon Go,3,Pompei,1,Pop-Up,1,Power Max P16K Pro,1,Power Ranger,1,Power Rangers,1,Powerbank,2,Pro,1,Problemi,1,Propaganda,1,PS4,4,PS4 Pro,1,PTT,1,PTT Messenger,1,PUBG,13,PUBG Avrupa Ligi,1,PUBG Mobile,3,PUBG Yeni Kar Haritası,1,Public Beta 2,1,Puma,1,Puma Ayakkabı,1,Qualcoom,1,Radyasyon,1,RAM,1,randevu.nvi.gov.tr,1,Razer,3,Razer Phone,1,Razer Phone 2,4,Realme 2,1,Realmi U1,1,Redmi,1,Redmi Note 5 Özellikleri,1,Reeder,2,Reeder M8 Go,1,Reeder P13 Life,1,Rekabet Kurulu,1,Reklam,6,Rekor,2,Resident Evil 2 Remake,1,Resident Evil: Son Bölüm,1,Restore,1,Rezerve,1,Robot,2,Rusya,1,S4,1,S8 Edge,1,S8 Plus,1,Saadet Zinciri,1,Saat,1,Sabit Disk,2,Safari,2,Safari Webkit,1,Safir Ekran,1,Sahne,1,Sahte,3,Saldırı,2,Samsun,1,Samsun Galaxy Note FE Teknik Özellikleri,1,Samsun TV,1,Samsung,440,Samsung Akıllı Ayakkabı,1,Samsung Galaxy,1,Samsung Galaxy A10,1,Samsung Galaxy A20,1,Samsung Galaxy A3,1,Samsung Galaxy A30,1,Samsung Galaxy A40,1,Samsung Galaxy A5,1,Samsung Galaxy A5(2018),1,Samsung Galaxy A50,1,Samsung Galaxy A6,2,Samsung Galaxy A6+,1,Samsung Galaxy A7,3,Samsung Galaxy A7(2018),6,Samsung Galaxy A8 Özellikleri,1,Samsung Galaxy A8 Star,1,Samsung Galaxy A8 Teknik Özellikleri,1,Samsung Galaxy A8 Türkiye Fiyatı,1,Samsung Galaxy A8 ve A8+ Ne Zaman Çıkacak,1,Samsung Galaxy A8(2018),1,Samsung Galaxy A8+ (2018),1,Samsung Galaxy A8+ (2018) Teknik Özellikleri,1,Samsung Galaxy A8s,4,Samsung Galaxy A9,1,Samsung Galaxy A9 Pro(2018),1,Samsung Galaxy A9(2018),1,Samsung Galaxy A9(2019),1,Samsung Galaxy A90,1,Samsung Galaxy A9S,2,Samsung Galaxy Book 2,3,Samsung Galaxy C10,1,Samsung Galaxy C9 Pro Teknik Özellikleri,1,Samsung Galaxy Fold,1,Samsung Galaxy J,1,Samsung Galaxy J2 Core,3,Samsung Galaxy J2 Özellikleri,1,Samsung Galaxy J2 Pro Türkiye'de,1,Samsung Galaxy J4,1,Samsung Galaxy J4 Plus,1,Samsung Galaxy J4(2018),1,Samsung Galaxy J6,2,Samsung Galaxy J6 Plus,1,Samsung Galaxy J6 Prime,2,Samsung Galaxy J6+,1,Samsung Galaxy J7 Aero,1,Samsung Galaxy J7 Duo,2,Samsung Galaxy J7 Prime 2,3,Samsung Galaxy J7 Prime 2 Teknik Özellikleri,1,Samsung Galaxy J7 Pro,1,Samsung Galaxy J8,1,Samsung Galaxy J8 Özelliklleri,1,Samsung Galaxy M,2,Samsung Galaxy M20,2,Samsung Galaxy M30,1,Samsung Galaxy M40,2,Samsung Galaxy Note 10,1,Samsung Galaxy Note 8,4,Samsung Galaxy Note 8 Teknik Özellikleri,1,Samsung Galaxy Note 9,26,Samsung Galaxy Note 9 Fiyatı,3,Samsung Galaxy Note 9 Işık Sızması,1,Samsung Galaxy Note 9 Teknik Özellikleri,1,Samsung Galaxy S 8,1,Samsung Galaxy S10,17,Samsung Galaxy S10 Hızlı Şarj,1,Samsung Galaxy S10 Lite,1,Samsung Galaxy S10 Plus,6,Samsung Galaxy S10E,1,Samsung Galaxy S6 Edge+,1,Samsung Galaxy S7,1,Samsung Galaxy S7 Edge,1,Samsung Galaxy S7 Edge Teknik Özellikleri,1,Samsung Galaxy S8,4,Samsung Galaxy S8 İçin Yeni Güncelleme Yayınladı,1,Samsung Galaxy S8 Teknik Özellikleri,2,Samsung Galaxy S8+ Teknik Özellikleri,2,Samsung Galaxy S9,20,Samsung Galaxy S9 Fiyatı,4,Samsung Galaxy S9 Ne Zaman Tanıtılacak,1,Samsung Galaxy S9 Özellikleri,1,Samsung Galaxy S9 Plus,3,Samsung Galaxy S9 Reklam Filmi,1,Samsung Galaxy S9 Tanıtım Tarihi Belli Oldu,1,Samsung Galaxy S9 Teknik Özellikleri,1,Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ Türkiye Fiyatı,1,Samsung Galaxy S9 ve S9+ Türkiye'de Ön Siparişte,1,Samsung Galaxy S9'un Bataryası Ne Kadar,1,Samsung Galaxy S9+,8,Samsung Galaxy S9+ Fiyatı,1,Samsung Galaxy S9+ Özellikleri,1,Samsung Galaxy S9+ Teknik Özellikleri,1,Samsung Galaxy Sport 20,1,Samsung Galaxy Tab A,2,Samsung Galaxy Tab S 4,1,Samsung Galaxy Tab S4,2,Samsung Galaxy View 2,1,Samsung Galaxy Watch,2,Samsung Galaxy Watch Golf Edition,1,Samsung Galaxy X,3,Samsung Galaxy X8,1,Samsung Gear S4,1,Samsung Kapaklı Telefon,1,Samsung Katlanabilir Telefon,2,Samsung Notebook 9 Pen,1,Samsung W2019,2,Samsung Wireless Charger Duo,1,Samsung Yeni Modellere Radyo,1,Samsung'un Katlanabilen Yeni Akıllı Telefonu,1,Sanal Gerçeklik Gözlük,1,Sanat Eseri,1,SanDisk,1,Saniyede 25 Milyon Kare,1,Santranç,1,Sasmung Galaxy Note 9,1,Satın al alma,1,Satış,8,Satışa Çıktı,2,Satışa Sunuldu,1,Sattı,1,Savaş,1,Savunma,1,SDD,1,SE,1,Seagate,1,Seri üretim,1,Servis yok,1,Ses Kaydı,2,Sesli Yayın,1,Shadow of the Tomb Raider,1,Sharp,4,Sharp Android One S3,1,Sharp Aquos B10,1,Sharp Aquos C10,1,Sharp Aquos R Compact Tanıtımı Yapıldı,1,Shazam,1,SHGM,1,Sıfırlama,2,Sırasını,1,Sırı,1,Siber,3,Sibirya,1,Sibirya'da Işık Topu,1,Silinmeyen,1,Silme,1,Sinema,22,Sitres Çarkı,1,Skandal,1,SMS,2,Snapchat,5,Snapdragon,2,Snapdragon 855,1,Soğuk Savaş,1,Son Günler,1,Sony,96,Sony Güncelleme,1,Sony Xperi XZ3,1,Sony Xperia,12,Sony Xperia A,1,Sony Xperia Dual Sim Z5,1,Sony Xperia Kulaklık Girişi,1,Sony Xperia Ultimate,1,Sony Xperia Ultimate Özellikleri,1,Sony Xperia X,1,Sony Xperia XA1 Plus,1,Sony Xperia XA1 Plus Teknik Özellikleri,1,Sony Xperia XA2,1,Sony Xperia XA2 Plus,1,Sony Xperia XA3,5,Sony Xperia XZ,4,Sony Xperia XZ Premium,1,Sony Xperia XZ Premium Teknik Özellikleri,1,Sony Xperia XZ Pro,3,Sony Xperia XZ Pro Ne Zaman Çıkacak,1,Sony Xperia XZ Pro Özellikleri,1,Sony Xperia XZ1,7,Sony Xperia XZ1 Teknik Özellikleri,1,Sony Xperia XZ1 ve XZ1 Compact Güncelleme Geldi,2,Sony Xperia XZ2,8,Sony Xperia XZ2 Compact,5,Sony Xperia XZ2 Compact Özellikleri,1,Sony Xperia XZ2 Compact Teknik Özellikleri,1,Sony Xperia XZ2 Özellikleri,3,Sony Xperia XZ2 Premium,1,Sony Xperia XZ2 Teknik Özellikleri,1,Sony Xperia XZ2 ve Xperia XZ2 Compact Fiyatı ve Özellikleri,1,Sony Xperia XZ3,7,Sony Xperia XZ3 Premium,2,Sony Xperia XZ4,3,Sony Xperia Z5,2,Sony Xperia Z5 Premium,1,Sony Xperia Z5 Premium Teknik Ôzellikleri,1,Sony Xperia Z5 Teknik Özellikleri,1,Sorgulama,2,Sorun,4,Sorunlu,1,Soruşturma,1,Sosyal Medya,178,Soyağacı,4,Soyağacı Sorgulama,1,Spectre,1,Spotify,2,State of Decay,1,Steam,1,Stopaj,1,Stylo 3,1,Su,1,Subliminal,1,Super Mario Rün,1,Supercharger,1,Suudi Arabistan,1,Süper Ay,3,Süper Lig,1,Süper Mario Run,1,Süper Pil,2,Süpriz,1,Sürücüsüz Taksi,1,Sürüm,2,SwiftKey,1,şarj,9,Şarj Cihazı,1,Şarkı,1,Şifre,2,Şikayet,2,Şimşek,1,Tablet,14,Takip,1,Taksi,1,Taksit,1,Taksit Yasağı,1,Taksitle Telefon Alma,1,Taktik,1,TalkBand B5,1,Tamir,1,Tanıtıldı,1,Tanıtım,5,Tanıtım Tarihi,1,Tanıtım videosu,1,Tank Atışı,1,Tantım,1,Tantım Videosu,1,Tarayıcı,1,Tarih,5,Tarihi,1,Tasarım,2,Tasarruf,1,Taşlaşmış At,1,Tehlike,1,Tek kart,1,Tekken,2,Teknıoloj,1,Teknik,2,Teknik Özellikler,1,Teknik Özellikleri,19,Teknoloji,274,Telefon,176,Telefonum Yavaşladı Çözüm,1,Telegram,1,Temassız Kart,1,Temizle,1,temizlik,1,Tencere,1,Termal Kamera,1,TESK,1,Test,3,TFF 1. Lig,1,The Mummy,1,The Return of Xander Cage,1,The Sims,1,TikTok,2,Titreme,1,Titreşim,1,Tizen,3,Token,1,Token Hilesi,1,Tom Clancy’s Ghost Recon,1,Tom Raider,1,Tomb Raider,1,TomTom,1,TomTom2,1,Top,1,Top Eleven,4,Top Eleven En İyi Antrenman,1,Top Eleven Hile,1,Top Eleven Token Hilesi,1,Toplu Taşıma,1,Toplu Ulaşım,1,Touchwiz,1,Tragger,1,Tramvay,1,Transformers: The Last Knight,1,Translate,1,Trojan,1,TRT,2,TrueDepth,1,Turkcell,7,Tuz,1,Türk Telekom,3,Türkiye,24,TÜRKİYE,2,Türkiye Kart,1,Türkiye Ligi,1,Türkiye Satış Fiyatı,1,Türkiye Süper Lig,1,Türkiye.gov.tr,1,TürkNet,1,Türksat,1,TV,7,Tweet,1,Twetter,1,Twitter,20,Twitter'dan Yepyeni Bir Özellik,1,U11,1,U11 Güncelleme,1,U11 Life,1,U5,1,UBER,2,UC Browser,1,Uçan Otomobil,1,Uganda,1,Ulaşım,3,Ulaştırma Denizcilik,1,Ultra HD 8K,1,Ulusal Akıllı Ulaşım Sistemi,1,Unutma,1,USB,2,USB-C,2,Uyarı,1,Uyarısını,1,Uydu,1,Uygulama,5,Uygun Fiyatlı Akıllı Telefonlar,1,Uyumlu,1,Uzay,3,Ücret,1,Ücretsiz,5,Ücretsiz Windows 10 Ne Zaman Bitiyor,1,Üç kişilik,1,Üniversite,1,ürün,1,Üstsoy,2,Ütü,1,V10,1,V30,1,Venüs,1,Vergi,1,Vestel,9,Vestel Venüs,2,Vestel Venüs Go,1,Vestel Venüs Go Fiyatı,1,Vestel Venüs V6,2,Vestel Venüs Z20,2,Vestel Venüs Z30,1,VIA A1,2,VIA M3,1,VIA P2,1,Via A1 Plus,1,VİA G1 Plus,1,Via M2,1,Via P1,2,Viber,1,Video,16,Videosu,1,Virüs,7,Vivo,6,Vivo 11,1,Vivo V11,1,Vivo X23,1,Vivo Z1 Lite,1,Vivo Z3,2,Vodafone,3,Volkswagen,1,VPN,1,VR,1,W,1,W2018,2,warfare,1,Watch,1,Wear,1,Wear 2.0,1,Wear 3100,1,Wear Akıllı Saat,1,WhatsApp,53,WhatsApp Çöktü,1,WhatsApp Gece Modu,1,WhatsApp Neden Çöktü,1,WhatsApp Para Gönderme,1,WhatsApp Web,1,WhatsApp'a İlginç Yeni Bir Özellik Geldi,1,Wi-Fi,1,Wifi,1,WİFİ,1,Wifi Şifreleri Artık Kırılabilir,1,Wifi. Noktası,1,Wikipedia,2,Winamp,1,Winamp 5.8,1,Windows,47,Windows 10,31,Windows 10 Fall Creators Update Yayınladı,1,Windows 10 İçin Son Şans,1,Windows 10 İndir,1,Windows 10 Mavi Ekran Sorunu,1,Windows 10 Polaris,1,Windows 10 S,2,Windows 10 Ultimate Performance,1,Windows 10 Yeni Tasarımı ile Dikkat Çekecek,1,Windows 10 Yükleme,2,Windows 7,1,Windows 8,1,Windows 8.1,1,Windows 95,1,Windows Vista,1,Windows XP,1,Wolfenstein II: The New Colossus,1,X Power 2,1,X4+,1,XA2 Ultra,1,Xbox,2,Xbox One X,2,Xiaomi,74,Xiaomi Black Shark 2,1,Xiaomi Black Shark Helo,1,Xiaomi Çerçevesiz Ekran,1,Xiaomi Katlanabilir Akıllı Telefon,1,Xiaomi Katlanabilir Telefon,1,Xiaomi Mi 5,1,Xiaomi Mİ 5S Plus Teknik Özellikleri,1,Xiaomi Mi 5X,1,Xiaomi Mi 6,1,Xiaomi Mİ 6,1,Xiaomi Mİ 6 Ceramic,1,Xiaomi Mİ 6 Ceramic Teknik Özellikleri,1,Xiaomi Mİ 6 Teknik Özellikleri,1,Xiaomi Mİ 6S,1,Xiaomi Mi 6X,1,Xiaomi Mİ 6X,2,Xiaomi Mİ 7,1,Xiaomi Mi 8,3,Xiaomi Mİ 8,1,Xiaomi Mİ 8 Lite,2,Xiaomi Mi 8 Pro,1,Xiaomi Mİ 8 Pro,1,Xiaomi Mİ 8 SE,1,Xiaomi Mi 8 Türkiye Fiyatı,1,Xiaomi Mi 8 Youth Edition,1,Xiaomi Mi 9,1,Xiaomi Mi 9 SE,1,Xiaomi Mi A1,1,Xiaomi Mi A1 Türkiye'de Satışa Sunuldu,1,Xiaomi Mi A2,1,Xiaomi Mİ A2,3,Xiaomi Mi A2 Lite,1,Xiaomi Mİ A2 Lite,1,Xiaomi Mi Max 3,1,Xiaomi Mİ Max 3,2,Xiaomi Mİ Max 3 Ne Zaman Çıkacak,1,Xiaomi Mİ MİX 18K Teknik Özellikleri,1,Xiaomi Mİ Mix 2,1,Xiaomi Mİ Mix 2 Teknik Özellikleri,1,Xiaomi Mi Mix 2S,1,Xiaomi Mi Mix 3,2,Xiaomi Mİ Mix 3,5,Xiaomi Mİ Note 2,1,Xiaomi Mİ Note 2 Teknik Özellikleri,1,Xiaomi Mİ Note 3 Teknik Özellikleri,1,Xiaomi Mi Notebook Pro 2 Tanıtımı Yapıldı,1,Xiaomi Mi Pad 4 Plus,1,Xiaomi Mİ Play,2,Xiaomi Mİ TV 4A 32",1,Xiaomi Poco F1,2,Xiaomi Qin1,1,Xiaomi Redmi,1,Xiaomi Redmi 6,1,Xiaomi Redmi 7 Pro,1,Xiaomi Redmi Note 5,4,Xiaomi Redmi Note 5 Pro,1,Xiaomi Redmi Note 6,1,Xiaomi Redmi Note 6 Pro,2,Xiaomi Redmi Note 7,2,Xioami,1,Xioami Mi 9T,1,Xioami Redmi Note 6,1,Xperia,16,Xperia A,1,Xperia L1,1,Xperia L2,2,Xperia X,1,Xperia X Compact,1,Xperia XA Ultra,1,Xperia XA1 Plus,1,Xperia XA2,1,Xperia XA2 Ultra,1,Xperia XA3,1,Xperia XZ,3,Xperia XZ Premium,1,Xperia XZ Premium için Android 8.0 Oreo Yayınlandı,1,Xperia XZ Pro,2,Xperia XZ1,5,Xperia XZ1 Compact,1,Xperia XZ2,2,Xperia XZ2 Pro,1,Xperia XZ3,2,XZ1,1,XZ1 Compact,1,Y720,1,Y900,1,Yaani,1,Yahoo,1,Yalan,1,Yalan Haber,1,Yan sanayi,4,Yandex,1,Yandı,2,Yanma,2,Yapay Yağmur,1,Yapay Zeka,1,Yapma,1,Yaptı,1,Yardım,1,yargı,1,Yasak,1,Yaşam,13,Yayın,3,Yayınladı,1,Yayınlandı,2,Yaz Saati,3,Yazı,1,yazılım,6,Yazılım Güncellemesi,1,Yeni,19,Yeni Akıllı Telefon,2,Yeni Model,4,Yeni nesil,1,Yeni Nokia Telefonun Tanıtım Tarihi Belli Oldu,1,Yeni Özellik,5,Yeni Renk,1,Yeni Sony Xperia Tasarımları Nasıl Olacak,1,Yeni Sürüm,1,Yeni Yazılım,1,Yeni Yerli Teknoloji,1,Yenilik,1,Yerleşim Yeri,1,Yerli,4,Yerli Arama Motoru 'Yaani' Tanıtımı Yapıldı,1,Yerli Helikopter T625,1,Yerli İşletim Sistemi,1,Yerli Mesajlaşma,1,Yerli Motor,1,Yerli otomobil,1,Yerli Teknoloji,1,Yerli Telefon Kaan,1,Yerli Üretim,1,Yerli Üretim Logosu,2,Yerli Yazılım,2,Yıldırım,1,Yıldız Futbolcu Hilesi,1,Yok,1,Yol,1,YouTube,23,YouTube Dark Modu,2,YouTube Go,3,Yönetmelik,1,Yöntemi,1,Yurtdışı,1,Yükle,1,Yükleme,1,Yükseltme,2,Z Play,1,Z10,1,Z2 Play,1,Zam,2,Zanco Tiny,1,Zararlı,1,Zenbook,1,ZenBook Pro,1,Zenfone,8,Zenfone 3,4,Zenfone 3 Max,1,Zenfone 3 Zoom,1,Zenfone 4,4,ZenFone 4 Max,1,ZenFone 4 Max Pro,1,ZenFone 4 Pro,3,ZenFone 5,3,ZenFone 5 Lite,2,ZenFone 5 Max,1,ZenFone 5Z,1,Zenfone AR,1,ZenFone Live,1,Zenfone Max,1,ZenFone Max Plus,1,ZenFone Max Plus (M1),1,ZenWatch,2,Zorunlu,1,ZTE,1,ZyXeL,1,
ltr
item
Güncel Teknoloji Haberleri ve Teknik Bilgiler: Türkiye için tarihi gün!
Türkiye için tarihi gün!
https://1.bp.blogspot.com/-Tgqh16plBYg/Vv0FA2uEn0I/AAAAAAAAB7A/Bajbz4e-zzw6CEhiPrfilspmx8MZK-s-A/s320/T%25C3%25BCrkiye%2B4-5g%2Bge%25C3%25A7iyor.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-Tgqh16plBYg/Vv0FA2uEn0I/AAAAAAAAB7A/Bajbz4e-zzw6CEhiPrfilspmx8MZK-s-A/s72-c/T%25C3%25BCrkiye%2B4-5g%2Bge%25C3%25A7iyor.jpg
Güncel Teknoloji Haberleri ve Teknik Bilgiler
https://www.teknopier.com/2016/03/turkiye-icin-tarihi-gun.html
https://www.teknopier.com/
https://www.teknopier.com/
https://www.teknopier.com/2016/03/turkiye-icin-tarihi-gun.html
true
1752267035256581396
UTF-8
Tüm yayınlar yüklendi Yayın bulunamadı Tümü Devam Cevap Cevabı iptal et Sil Yazar Ana Sayfa Sayfalar Yayınlar Tümünü göster İlginizi Çekebilir Etiketler Arşiv Ara Tüm Yayınlar İsteğinizle ilgili herhangi bir gönderi bulunamadı Ana Sayfaya Dönmek İçin Tıklayın. Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara Az Önce 1 Ay Önce $$1$$ dakika Önce 1 saat Önce $$1$$ saat Önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ bir hafta önnce 5 hafta önce Takipçiler Takip et Kilitli içeri Kilidini açmak için lütfen paylaşın Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Kodları kopyalamak için [CTRL] + [C] (veya Mac ile CMD + C) tuşlarına basın