Galaxy Note 7 Kullananlar Dikkat

Reklam

Galaxy Note 7 Kullananlar Dikkat

Galaxy Note 7 kulanıcıların dikkat. Samsung Türkiye'den önemli açıklamalar geldi. Son günlerde batarya sorunuyla gündeme oturan Galaxy Note  7 kullananları uyardı. Kesinlikle telefon çalışsa dahi kullanmayın ve aldığınız kurumla iletişime geçerek ürün değişimi isteyin.

Samsung Türkiye cephesinden gelen açıklama şu şekilde:
"Samsung Galaxy Note7 Kullanıcılarını Değişim Programına Katılmaya Davet Ediyoruz
Bir hafta önce gönüllü olarak başlattığımız Galaxy Note7 Değişim Programı’nda kullanılacak olan yeni Galaxy Note7 ürünlerini en kısa zamanda getirmek için çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz. Başlattığımız bu program dahil olmak üzere, Galaxy Note7 ile ilgili tüm süreçlerde BTK (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu) görüşlerini dikkate alarak ilerliyoruz.

Türkiye’de bilgimiz dahilinde herhangi bir vaka yaşanmamış olmasına rağmen, kullanıcılarımızın güvenliğini ön planda tuttuğumuz için başlattığımız programımıza, Galaxy Note7 sahibi kullanıcılarımızın en kısa sürede katılmalarını önemle talep ediyoruz.
Bu süreç içerisinde Note7 kullanıcılarımızdan ürünlerini kullanmayı durdurmalarını, cihazlarını kapatmalarını ve başlatmış olduğumuz Galaxy Note7 Değiştirme Programı’na katılmak için 444 77 11 nolu telefondan Samsung Çağrı Merkezi’ni aramalarını önemle talep ediyoruz.
Program ile ilgili detaylı bilgiye kullanıcılarımız aşağıdaki linkten ulaşabilmektedir:
Kullanıcılarımızın bu süreçte gösterdikleri anlayış ve sabır için teşekkür ederiz.
Saygılarımızla,
Samsung Electronics Türkiye"