Adil Kullanım Kotası (AKK) Kullanılmayacak

Reklam

Adil Kullanım Kotası (AKK) Kullanılmayacak

21 Ekim 2016 Cuma günü piyasaya çıkan Battlefield 1 alana Adil Kullanım Kotası uygulanmayacak. Evet yanlış duymadınız bu oyunu alan oyun severler AKK kullanılmayacak. 

Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore, tüm dünyada heyecanla beklenen en yeni oyunları dünya ile aynı anda kullanıcıları ile buluşturmaya devam ediyor.

Orijinal, sürükleyici konuları, yüksek oyun kalitesi, dinamik oyun yapısı ve sinematik görsel özellikleri ile büyük bir merakla beklenen Battlefield 1, 21 Ekim Cuma günü Playstore’da oyun severlerle buluşuyor. Ekim sonuna kadar Türk Telekom evde internet faturasıyla oyunu satın alan Türk Telekom aboneleri, Kasım ayı boyunca sınırsız adil kullanım kotası avantajından da faydalanabiliyor.

Electronic Arts (EA) tarafından geliştirilen ve dünyanın en beğenilen FPS serilerinden biri olan Battlefield serisinin en yeni oyunu olan Battlefield 1, Türkçe metin ve altyazı desteği ile sunuluyor.

Oyun severleri 1. Dünya Savaşı atmosferine götüren ve bu savaşta geçen birçok cepheyi içeren Battlefield 1’de oyuncular piyade olarak ya da tank, motosiklet, uçak ve savaş gemilerini kullanarak Afrika, Ortadoğu veAvrupa’da birçok bölgede çarpışmalara katılabiliyor.

Türkçe metin desteği ile sunulan oyunda Osmanlı Ordusu Çanakkale Savaşı’nda Türkçe seslendirme özelliğiyle yer alıyor.