Call Of Duty Yeni Oyun İçin Düğmeye Bastı Call Of Duty Yeni Oyun İçin Düğmeye Bastı - Teknoloji Haberi
Güncel

15 Ekim 2016 Cumartesi

Call Of Duty Yeni Oyun İçin Düğmeye Bastı

Yeni çıkacak olan oyunuyla ilgili eleştiri yağmuruna tutalan Call Of Duty bütün senaryoları bir kenara bırakıp oyun sevenleri Vietnam savaşına götürecek. Bu yıl çıkacak olan Call Of Duty: infiniti wardfare büyük bir eleştiri almıştı. Buna kulak veren oyun yapımcıları Battlefield 1 oyununa özenerek Vietnam savaşına götürmesini planlıyor.

Call of Duty uzun bir süredir gelecek teması vegeleceğin Teknolojileri üzerinden oynuyor. Bu konuda bazı noktalarda başarılı olsalar da kısa süre içerisinde eleştiriler de gelmeye başladı. Rakip Battlefield, bu yıl Battlefield 1 ile Birinci Dünya Savaşı gibi bir risk almışken, Call of Duty de hamle zamanın geldiğini düşünüyor.


3 yıllık geliştirme sürecine geçen ve her yıl farklı bir firma tarafından üretilen Call of Duty oyunları yakın bir zaman içinde büyük değişime gidebilir. Infinity Ward'un ardından yeni oyunu hazırlayacak olan Sledgehammer Games farklı bir rota çizmek istiyor.

Zaten Call of Duty farklı tema ve mekanikleri oyuncularla buluşturmaz ise önümüzdeki yıllarda rakiplerinin gerisine düşebilir. Infinite Warfare'ın aldığı büyük tepki bunun en büyük habercisi. Activision'ın dayanamayacağı tek şey, sadık oyuncu kitlesini kaybetmek olacaktır.

Paylaş:

 
Copyright © 2021 Teknoloji Haberi. Tüm Hakları Saklıdır Teknoloji Haberi