FİFA 17 Tanıtım Videosu

Reklam

FİFA 17 Tanıtım Videosu


Hazır mısınız? EA SPORTS™ FIFA 17 ÇIKTI! İşte FIFA 17'yi Xbox One, PS4 ve PC'de denemeniz için 10 neden.EA SPORTS™ FIFA, yeni bir oyun motoruna sahip. Frostbite, FIFA 17 dünyasını daha da ayrıntılı hale getiriyor. Tüneller, soyunma odaları, teknik direktörün odası ve takım uçağı gibi yepyeni mekanları deneyimleyin.

FIFA 17'de Yolculuk adlı YEPYENİ bir mod bulunuyor. Gelecek vadeden ve başarılı olmak için çabalayan Alex Hunter olarak herhangi bir Premier League kulübünde oynayın.“Yolculuk, FIFA serisinde son zamanlarda görülen en çarpıcı yenilik.” - IGN

Söylenmesi Gerekenler Söylendi.Duran Toplar Baştan Yazıldı, Aktif Zeka Sistemi, Fizik Özellikleri Komple Yenilendi ve Yeni Atak Teknikleri ile Her Anı Hissedin.Kariyer Modunu seviyor musunuz? FIFA 17'deki Kariyer Modunda Tam Kulüp Yönetimi, yeni Finansal Sistem, Teknik Direktörler ve J-League gibi BÜYÜK değişiklikler yer alıyor. Seçeneğiniz çok!Oyuncu Gelişimi Sistemi, Maç Reytingi ve Özellikler, Pro Clubs'taki YENİLİKLERİN yalnızca birkaçı... Bu popüler modda forma ve arma özelleştirme dahil herkes için birçok seçenek bulunuyor. Yepyeni Kadro Kurma Görevleri'ni tamamlayarak çok özel oyun içi ödüller kazanın. Temel, Gelişmiş veya Lige özel görevlerle kadro kurma becerilerinizi test edin.Katılın, Yükselin, Ödül Alın, Tekrarlayın. Kısacası bu yepyeni FIFA Ultimate Team™ modu böyle bir şey. Bu arada, FUT 17'de ödül kazanmanın EN iyi yolu olan FUT Champions Club'a HEMEN kaydolun.Tüm dünyadan 30'dan fazla lig ve 650'den fazla takım FIFA 17'de. Ayrıca, MEIJI YASUDA J1 League de ilk kez FIFA 17'de olacak.Olympic Stadium, Riverside Stadium ve Suita City Football Stadium, FIFA 17'de YENİ statlar olarak yer alacak. Bunların yanı sıra, dünyanın en eski futbol müsabakası olan FA Cup, FIFA 17'de özel bir sunum sistemine sahip olacak.

Sizce Hangisi Daha İddialı FİFA 17 mi? yoksa PES 17 mi?

Yorum Gönderme

1 Yorumlar

  1. DO YOU PLAY FIFA ULTIMATE TEAM?
    You probably need extra coins!
    Start auto-trading using FUT Millionaire.

    YanıtlayınSil