Android 7 Galaxy S6'ya Geliyor

Reklam

Android 7 Galaxy S6'ya Geliyor

Samsung, Galaxy S6 için Android 7.0 Nougat güncellemesi için kolları sıvadı. Peki Android 7.0 Galaxy S6'ya ne zaman gelecek?

Galaxy S7 ve S7 edge için Samsung'un geçtiğimiz haftalarda resmi olarak Android 7.0 Beta sürecini başlattığını sizlere duyurmuştuk. Bu haberden sonraGalaxy S6 için Android 7.0 Nougatgüncellemesinin de test edildiğine dair bilgiler geldi.

Android 7.0 yayınlandıktan yaklaşık 3 ay sonra Galaxy S6 için Android 7.0 Nougat güncellemesinin testlerin başlayan Samsung'un, kullanıcı arayüzündedeğişiklik yapıp yapmayacağı merak ediliyor. Sistem performansı ve kararlılığında iyileştirmelerin olacağı ve Android 7.0 Nougat API'larının ekeleceği güncellemenin ne zaman geleceği hakkında bir bilgi bulumuyor.
Galaxy S6 için Android 7.0 Nougat güncellemesi yolda!


Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge için gelecek olan Android 7.0 Nougat güncellemesi XXS5DPK7 sürüm numarasına sahip olacak. Tahminlerimize göre Galaxy S7 için Android Nougat güncellemesinin ardından S6 da Betasürecine girecektir. Bakalım Samsung bu sefer güncelleme konusunda ne kadar hızlı davranacak?

Yorum Gönderme

0 Yorumlar