PlayStation 4 Pro Satışa Sunuldu

Reklam

PlayStation 4 Pro Satışa Sunuldu

PlayStation 4 Pro ile daha yüksek kalitede ve yüksek grafikli oyunları rahatlıkla oynayabilirsiniz. Gelişmiş zengin görüntü teknolojisiyle buluşturan Sony süper güçlü oyun konsolu PlayStation 4 Pro'yu piyasaya sundu.

Dinamik 4K oyun ve 4K eğlenceyi destekleyen PS4 Pro, 1.699 TL tavsiye edilen satış fiyatı ile Avrupa, Ortadoğu, Güney Afrika ve Avustralya ile birlikte Türkiye'de de satışa sunuldu.

PlayStation 4 Pro çıkışı ile, Call Of Duty®: Infinite Warfare (Activision), Ratchet & Clank™, The Last of Us™ Remastered ve Uncharted™ 4: Bir Hırsızın Sonu (SIE Worldwide Studios) gibi satış rekorları kıran oyunlar PS4 Pro'nun artırılan gücünden yararlanmak ve görsel deneyimi zirveye taşımak üzere güncellendi.

PS4 Pro, 4K kalitesinde çözünürlüğü ve Yüksek Dinamik Aralığı (HDR) desteklemesi ile en son görüntüleme teknolojisinden yararlanıyor. PS4 Pro'nun güçlü CPU ve GPU'su, oyun geliştiricilerin dinamik 4K kalitesindeki grafikleri, eşi görülmemiş görsel hassasiyet ile veya daha akıcı ve istikrarlı kare hızlarında sunmasını ve böylece daha yüksek kalitede oyunlar geliştirmesini sağlıyor. Tüm PS4 konsollarında olduğu gibi, sistem aynı zamanda daha gerçekçi ve çarpıcı derecede canlı görseller üreten HDR görüntüleme teknolojisi ile de uyumlu.

Ayrıca, PS4 Pro'daki Netflix uygulaması da, sistemin lansmanı ile güncellenerek kullanıcıların "Narcos 2. Sezon" ve Luke Cage" gibi 4K içeriği internet üzerinden izlemesine imkan verecek. Yıl sonuna kadar, Netflix'in yaklaşık 600 saatlik yeni 4K içerik sunması bekleniyor. Halihazırda en büyük 4K içerik kaynaklarından biri olan YouTube da, PS4 Pro üzerinde 4K içeriği desteklemek üzere güncelleniyor.

4K ya da HDR'ı desteklemeyen HDTV'ye sahip oyuncular için ise, PS4 Pro daha yüksek veya daha istikrarlı kare hızları ve gelişmiş grafikler gibi bir dizi avantaj sağlıyor olacak.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar