2017 Model Motorola Moto X Görüntülendi 2017 Model Motorola Moto X Görüntülendi

2017 Model Motorola Moto X Görüntülendi

Motorola Moto X (2017) akıllı telefonun tasarımı video ve görüntü olarak sızdırılmış durumda. İşte, fabrika çizimlerine dayanarak hazırlanan video ve görüntüler.

@OnLeaks ve Android Authority iş birliğinde hazırlanan video ve görüntüler Motorola Moto X (2017) akıllı telefonun nasıl bir tasarımla geleceğini bizlere göstermiş durumda. Motorola Moto Z ile oldukça benzerlik taşıyan akıllı telefonun arkasında pimler olmaması sebebiyle, Moto Mod aksesuarları ile uyumlu olmayacağı tahmin ediliyor.

Şirketin daha fazla Moto Mod üretmek istediğini göz önünde bulundurursak, Moto X’in amiral gemisi bir akıllı telefon olmayacağını söyleyebiliriz. Üründe USB Type-C’nin aksine microUSB portunun yer aldığını ve 3.5 mm portunun çıkartılmadığını da belirtelim.


Moto X’in ebatları ise 150 x 73.8 x 8.4 mm olarak veriliyor. Arkada yer alan kamera çıkıntısı da dahil edildiğinde kalınlığın 9.5 mm’ye kadar çıktığını da söylemeden geçmemek gerek. Bu anlamda Moto X’in Moto Z’nin neredeyse iki katı olduğunu hatırlatalım. Moto Z’nin kalınlığı 5.2 mm. Ekran boyutu ise 5.2 inç olarak bekleniyor.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar