Artık Note 7 İle Görüşme Yapılamayacak

Reklam

Artık Note 7 İle Görüşme Yapılamayacak

Samsung, uzun zamandır Galaxy Note ile olan sorunlarını çözmeye çalışıyor. Son gelen bilgilere göre Samsung, Galaxy Note ile tüm verileri kaldıracağını açıkladı. Buna göre ; Note 7'lerini iade etmeyenler için ise Samsung, patlama olasılığını azaltmak için zorunlu yüklenen güncelleme yayınlamış ve şarjın%60 seviyesinin üzerinde dolmasını engellemişti.

Buna rağmen hala Galaxy Note 7'lerini iade etmeyenler için ise Yeni Zelanda'daki operatörler Galaxy Note 7'nin GSMşebekesini kesmişti. Yeni Zelanda'da uzun bir süredir Note 7 ile hat üzerinden görüşme yapmak ve hücresel veri ile internete girme özelliği kullanılmıyordu.

Tüm telefon özellikleri kısıtlanan Note 7 için bir darbe de Avustralya'dan geldi. Avustralya'daki operatör servisleri de Yeni Zelanda'daki gibi bir yol izleyeceğini açıkladı.

Bu açıklamanın ardından ise dünyaçapında operatörlerin Note 7'nin GSM hizmetlerini engelleyeceği gündeme geldi. Eğer Note 7 sahibiyseniz bir an önce Samsung ile iletişime geçip iade almanızı öneririz. Aksi takdirde ilerleyen aylarda Note 7'yi telefon yerine sadece multimedya cihazı gibi kullanabilirsiniz...

Yorum Gönderme

0 Yorumlar