Asus Zenfone 3

Reklam

Asus Zenfone 3

ZenFone 3 doğanın güzelliğinden esinlenilen, kıvrak ve zarif bir tasarım. Dünyayı bütün netliği ile yakalayan, cam ve metalin eşsiz bir birleşimi. Ondan geri kalmayacak bir hayat için olağan üstü bir akıllı telefon.

Daha önce hiç bir zaman elinizde pırlantayı andıran doğal bir güzellik hissetmediniz. Daha önce hiç bir zaman iki tarafta da yer alan hassas tasarlanmış camı hissetmediniz. Daha önce hiç bir zaman Zen'e özel eş merkezli çember desenin estetiğini veya bükümlü kesim gravüre dokunma heyecanını hissetmediniz. Çünkü daha önce hiç ZenFone 3'ü hissetmediniz. Artık duyularınızın zarif tasarımı hissetme zamanı. ZenFone 3'ün zamanı geldi.

ZenFone 3 ince işçiliğin sözlük anlamıdır. Çerçevelenmiş Corning® Gorilla® Glass, en ince yeri 6.16mm olan kenarları ve elmas kesim köşeleri ile ZenFone 3 çok boyutlu, canlı bir tasarıma sahip. ZenFone 3'ü elde tutmak bir sanat harikasının kıymetini bilmeye benzer, tutkunun gerçeğe dönüşmüş halidir.
ZenFone 3'ün 5.2 veya 5.5 inçlik harika ekranı her detayı göstermek için 1920 x 1080 çözünürlükte çalışır ve 600nit parlaklığı ile en parlak aydınlatma durumlarında bile kolay kullanım sağlar. İçeride ya da dışarıda ZenFone 3 ile gördüğünüz her şey nettir. 2.1mm süper ince kenarları ve %77.3 ekran kasa oranı ile ZenFone 3 daha fazla ekran daha az hacim sunar.


* ZenFone 3 ekran boyutu bölgelere göre farklılık gösterir.
Yeni nesil PixelMaster 3.0 ZenFone 3'ün fotoğraf çekim performansını akıllı telefon standartlarının ötesine taşıyor. PixelMaster 3.0'ın gerçek dünyayı aslına uygun bir şekilde yakalamak için kullandığı çizilme ve hasara karşı safir cam korumalı 16MP kamerası; en güncel Sony IMX298 sensör ve geniş f/2.0 diyafram açıklığı ve 0.03 saniyede çeşitli mesafe ve ışık netliği için nesne takip etme özellikli TriTech otomatik odaklama ile donatılmış, altı bileşenli Largan lensten oluşuyor. Bulanıklıksız, net fotoğraflar ve videolar için optik ve elektronik görüntü sabitleme, doğru renklerde fotoğraf için renk düzeltme algılayıcısı ve gerçek 4K video çekim özellikleri ile akıllı telefon kameraları hakkında bildiğiniz her şeyi unutun, PixelMaster 3.0 devrimi artık sizinle.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar