Kaçıranlara Büyük Fırsat! Windows 10 Yükseltme Devam Ediyor Kaçıranlara Büyük Fırsat! Windows 10 Yükseltme Devam Ediyor

Kaçıranlara Büyük Fırsat! Windows 10 Yükseltme Devam Ediyor

Windows 10 çıktığı günden itibaren 1 yıl boyunca kullanıcılara ücretsiz yükseltme imkanı sunmuştu. Ancak bu süre geçtiğimiz aylarda sona ererek ücretli olmuştu. Ancak yükseltme yapamayalara güzel haberimiz var. Windows 10 ücretsiz işletim sistemi yükseltmesi için genel dağıtım süresi geçtiğimiz dönemlerde sonlandırılmıştı. Bu süreçten sonra ise Windows 10 yükseltmeleri ücretli hale getirildi. Ancak haberimize konu olan gelişme ile Windows 10 yükseltmenizi bir süre daha ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Microsoft'un assistive technologies adı verilen programa dahil olan kullanıcılar için bu link üzerinden erişebilirsiniz. Assistive technologies programı ise Windows 10'a katkı veren kullanıcılar programıdır ancak bu noktada ilginç bir detay var. Microsoft'un programa iştirak konusunda herhangi bir takip süreci yok. 


Yapmanız gereken tek şey, ilgili link üzerinden yükseltme programını indirip çalıştırmak ve sonrasında ise Windows 7 veya Windows 8.x lisans anahtarını kurulum sırasında kullanmak!

Yorum Gönderme

0 Yorumlar