Motorola Kullanıcılarına Büyük Süpriz

Reklam

Motorola Kullanıcılarına Büyük Süpriz

Motorola, Moto Z, Moto Z Force ve Moto Z Play'i geliştiren, bir batarya paketi ve harici hoparlör gibi, manyetik, takviyeli aksesuarlar olan Mod'lara büyük yatırım yapıyor. Lenovo'nun Motorola yetkililerinin bir grup gazeteciye verdikleri bilgiye göre, şirket yılda en az 12 yeni Moto Mods çıkarmayı planlıyor.

Özellikle bu, Lenovo'nun Mophie, Incipio ve Kate Spade gibi iş ortaklarıyla yaptığı dört mod için geçerli. Motorola Mobility'yi Google'dan devraldığında Moto markasını satın alan Lenovo, her bir yılını Nisan'dan Nisan'a kadar sayıyor. Bu yüzden Mod'ların sayısını önümüzdeki ilkbaharda başlayacak şekilde hesaplamak gerekiyor.

Lenovo'nun Moto Mods direktörü John Touvannas "Amacımız geçen yıl yaptığımızdan çok daha fazla Mods yapmak" dedi.

Doğrusunu söylemek gerekirse, 2017 yılı için gelecek yıla kadar 12 yeni moddan daha fazlasını görmeliyiz. Lenovo, geliştirici katılımını artırmak için Ocak ayına gelindiğinde bir Indiegogo kampanyası başlatacak. En iyi fikirleri belirleyenler, kendi prototiplerini hazırlamaya ve bu fikirleri pazara sunmaya yardımcı olacak donanım ve yazılım içeren bir Mods kiti alacaklar.

İşte gerçek olabilecek birkaç potansiyel fikir:

Ruh halinizi yansıtacak LED ışıklar

Oyun kumandası

Ölçü aracı

Uzaktan kumanda

Harici bellek

Çalar saat

Alkolölçer

Bebekler için nem ve ısı ölçücü vb.

Kör kullanıcılar için renk sensörü

Lenovo'nun ana hedefi, Moto Mods söz konusu olduğunda, Apple ve Samsung'a karşı yenilik yapmak için hayati önem taşıyan gerçek bir ekosistem geliştirmek ve Z ailesi telefonları bir bir köşesinden ana akım haline getirmek...

Yorum Gönderme

0 Yorumlar