Need For Speed No Limits VR Çıktı Need For Speed No Limits VR Çıktı

Need For Speed No Limits VR Çıktı

EA nın yeni çıkarttığı Need for speed No Limits Vr oyunu arttık Google Play’de satışa çıktı. Gerek grafikleri olsun gerekse hikayesi müthiş olan bu oyun artık google play’de. Need For speed severlerin beklediği oyun satışa çıktı ve hakettiği ilgili gördü.

Google Daydream sanal gerçeklik gözlüğüne özel mobil cihazlarda oyunları seven kullanıcılar için etkileyici bir oyun kullanıma sunuldu. Mobil cihazlardaki en başarılı yarış oyunlarından Need for Speed No Limits'in Daydream özel sürümü Need for Speed No Limits VR yayınlandı.

4 gerçekçi atmosferde, 12 farklı parkur ve 60 tane yarış ile sunulan oyunda, tamamen detaylı olarak tasarlanmış 30 tane araç ile hız ve sanal gerçeklik deneyimi aynı anda sunulacak. Detaylı kokpit açısı ve hızlı oyun dinamikleri ile dikkat çeken oyunun ses efektleri konusunda da sanal gerçeklik deneyimini üst seviyelere taşıyacak.

Google Pixel, Pixel XL, Moto Z gibi Daydream destekli telefonlarda çalışacak olan Need for Speed No Limits VR oyunu Google Play'de 40 TLsatışa fiyatı ile kullanıma sunuldu.Yorum Gönderme

0 Yorumlar