Galaxy S6, Az Kalsın Bebeğin Yaralanmasına Sebep Oluyordu Galaxy S6, Az Kalsın Bebeğin Yaralanmasına Sebep Oluyordu

Galaxy S6, Az Kalsın Bebeğin Yaralanmasına Sebep Oluyordu

Geçtiğimiz yıl G:alaxy Note 7 ile başlayan patlama serüveni halen daha devam etmekte. Bu sefer patlayan akıllı telefon ise Galaxy S6. Samsung'un bu patlayan telefonlar yüzünden başı oldukça dertte gibi görünüyor. Galaxy S6, az kalsın 6 aylık bir bebeğin ciddi bir şekilde yaralanmasına sebep oluyordu.

İngiltere'de yaşayan Victoria Leeds adlı Samsung Galaxy S6 kullanıcısı, bebeğinin odasından ufak çaplı bir patlama sesi duyduğunu belirtti. 6 aylık bebeğinin odasına giden Victoria Leeds, karşılaştığı manzara ile adeta şok geçirdi.

Komidinin üzerinde bıraktığı Galaxy S6'sının alev aldığı ve adeta etrafa havai fişek gibi kıvılcımlar saçtığını söyleyen 39 yaşındaki kullanıcı, erken müdalesi sonucu 6 aylık bebeğini söz konusu olaydan yara almadan kurtarmayı başardı.

Yaşanan olayın üzerine Samsung ile iletişime geçen Leeds, yetkililerin cihazın yeni bir Galaxy S6'yla değişim yapacaklarını belirtti. Ayrıca Samsung yetkilileri, patlayan Galaxy S6'da hiç bir sıkıntının olmadığını da kamuOyuna paylaştı.

Son zamanlarda Note 7'den sonra Galaxy S6 modeli ile gündeme gelen Samsung, henüz bu cihazlar için resmi bir açıklamada bulunmadı. Fakat ilerleyen günlerde Güney Koreli yetkililerden gereken resmi açıklamanın yapılması bekleniyor.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar