Samsung Galaxy S7 için Android 7.0 Nougat Türkiye'ye Yayına Sunuldu Samsung Galaxy S7 için Android 7.0 Nougat Türkiye'ye Yayına Sunuldu

Samsung Galaxy S7 için Android 7.0 Nougat Türkiye'ye Yayına Sunuldu

Samsung, geçtiğimiz ayın ortasında Galaxy S7 için Android 7.0 Nougat güncellemesini dağıtmaya başlamış ancak yaşanan sorunlardan dolayı güncelleme geri çekilmişti. Tam bir bilmece olan Galaxy S7 için Android 7.0 Nougat güncellemesi bugün nihayet yayınlandı. Samsung Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen, Twitter üzerinden gelen yoğun sorular karşısında Tweet atmak durumunda kaldı. Tansu Yeğen'in Tweetinde Galaxy S7 için Android 7.0 Nougat güncellemesinin Türkiye'ye ne zaman geleceği net bir şekilde belirtilmişti. 
Tansu Yeğen'in açıklamalarına göre; Android 7.0 Nougat güncellemesi Şubat'ın 2. hafta sonunda Galaxy S7 ve Galaxy S7edge modellerine, Şubat'ın 3. hafta sonunda Galaxy S6, Galaxy S6 edge+ ve Galaxy Note 5'e, Şubat'ın 4. hafta sonunda Galaxy S6 edge'e, Mayıs ayında Galaxy A serisine ve Temmuz ayında Galaxy J serisine gelecek.
Bugün itibari ile Galaxy S7 için Android 7.0 Nougat güncellemesinin dağıtımına Türkiye'de başladı. Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modellerinin aldığı Android 7.0 Nougat güncellemesini Ayarlar>Cihaz Hakkında>Yazılım Güncellemeleri bölümünden yükleyebilirsiniz.
Güncelleme henüz ülkemizde kademeli olarak sunulduğu için, güncellemenin gelmesinin 1-2 günü bulabileceğini belirtelim. 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar