Apple Yeni Uygulamasını Duyurdu Apple Yeni Uygulamasını Duyurdu

Apple Yeni Uygulamasını Duyurdu

Apple, yeni bir 9.7-inç iPad ve kırmızı iPhone 7 duyuruları arasında bugün Clips adında yeni bir birinci parti video oluşturma uygulaması duyurdu. Şirkete göre, Clips ile kullanıcıların hem bir iPhone hem de iPad'de etkileyici videolar yaratması mümkün olacak.
Uygulama, kullanıcıların videoları, resimleri ve müziği, daha sonra iMessage, Facebook ve Instagram gibi diğer sosyal medya platformlarında paylaşılabilen kesintisiz bir videoda birleştirmesini sağlayacak. Kullanıcılar Live Titles adı verilen animasyonlu başlıklar oluşturabilir ve çizgi roman filtreleri, sesleri, konuşma balonları, şekiller ve animasyonlu posterler de dahil efektler uygulayabilir.
Geçtiğimiz yaz Apple'ın bir dakikadan kısa bir sürede çekim, düzenleme ve video yüklemesi gibi yeni bir video paylaşımlı sosyal ağ uygulaması üzerinde çalıştıkları söylentileri vardı. Bugün bu dedikoduların doğruluk payı olduğu Clips ile kesinleşti.

Kullanıcılar içeriği doğrudan Clips içine kaydedebilir veya fotoğraf albümünden video ve fotoğraf ekleyebilirler. Clips henüz hazır değil, ancak kullanıcılar Apple'ın yeni uygulamasına bu Nisan ayından itibaren iOS 10.3 çalıştıran iOS cihazlarından ulaşabilecekler. 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar