Efsane Mumya Fİlmi Geri Dönüyor Efsane Mumya Fİlmi Geri Dönüyor

Efsane Mumya Fİlmi Geri Dönüyor


Aksiyon filmleriyle adından söz ettiren Tom Cruise şimdi de Mumya efsanesini yeniden beyaz perdeye taşımaya hazırlanıyor. Nasıl olacağını merakla beklediğimiz yapımın kamera arkası görüntüleri paylaşıldı. Böylece fragmanda gördüğümüz uçak sahnelerinin gerçekten havada çekildiği ortaya çıkmış oldu.

Orijinal ismi The Mummy olan filmin yönetmenliğini Alex Kurtzman üstleniyor. Bu yapımda Tom Cruise’un yanı sıra Sofia Boutella, Russell Crowe, Courtney B. Vance, Annabelle Wallis, Jake Johnson ve Marwan Kenzari gibi isimler rol alıyor. Haksız yere öldürülen kraliçe Ahmanet arkeologların mezarını açmasıyla serbest kalıyor ve dehşet saçmaya başlıyor. Kahramanımız Nick Morton da ona engel olmaya çabalıyor.

Tom Cruise yıllardır aksiyon sahnelerinin limitlerini zorlamasıyla öne çıkıyor. Ünlü oyuncu geçtiğimiz yıllarda Görevimiz Tehlike‘nin son halkası için nefesini rekor bir sürede tutarak çekim gerçekleştirmeyi başarmıştı. Şimdi Mumya ile seviyeye bir tık daha yükseltmeye hazırlanıyor. Filmden paylaşılan ilk fragmana baktığımız zaman ekibin yer aldığı uçağın düştüğü sahneyi görüyoruz. Böyle anların güvenli stüdyo ortamlarında çekildiğine veya çalışma sürecinde CGI tekniklerinin yoğun olarak kullanıldığına inanmak çok daha kolay oluyor. Fakat Tom Cruise bu sahnenin gerçek bir uçakta, gerçekten havadaçekilmesini tercih etmiş. Bu da ekip için oldukça farklı ve zorlu bir deneyim oluyor.

The Mummy filminin 9 Haziran‘da izleyici karşısına çıkması gerekiyor. Bahsettiğimiz kamera arkası görüntülerini haberimizin başında bulabilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar