6GB RAM'li Samsung Galaxy S8+'ın Fiyatı Dillere Destan 6GB RAM'li Samsung Galaxy S8+'ın Fiyatı Dillere Destan

6GB RAM'li Samsung Galaxy S8+'ın Fiyatı Dillere Destan

Samsung'un tanıtımını takip edenlerden biriyseniz, şirketin yeni Galaxy S8 amiral gemisi ikilisinin 6 GB RAM sürümlerini yalnızca Çin'de, piyasaya süreceğini duymuşsunuzdur.
Yeni gelen bilgilere göre, Galaxy S8’in daha büyük modeli Galaxy S8+, 1,155,000 krw, yani yaklaşık 1,030 ABD Doları fiyat etiketi ile satışa sunulacak.
Modelin Çin’de yayınlanacak olmasına rağmen fiyat, Kore para birimi cinsi ile Korece olan Etnews'ten geliyor. Daha önce duyduğumuz gibi, model genişletilmiş dahili belleğe sahip olacak ve normal 64 GB'ı 128 GB'a kadar yükselebilecek. Şimdilik, cihazın bu sürümü için tek renk seçeneği olan Gece Siyahı rengi ile gelecek gibi görünüyor. 
Galaxy S8'in Çin'deki 6 GB RAM sürümünü satma hareketi, yalnızca son model cihazlarda benzer özelliklere sahip olan Vivo ve Oppo gibi yerel markalara verilen cevap olarak yorumlanıyor. Bir akıllı telefonda o kadar çok RAM'in gerçekten gerekli olup olmadığı hala tartışılıyor.
Sadece birkaç hafta önce bir Huawei yöneticisi, bir telefon için 4 GB'ın yeterli olduğunu iddia edmişti. Her halükarda, yüksek fiyat muhtemelen potansiyel müşterilerin çoğundan uzaklaştıracaktır ve bu nedenle cihazı varyantının dünya çapında sunulmaması hiç şaşırtıcı değil.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar