İşte iPhone 8'in Yeni Konsepti İşte iPhone 8'in Yeni Konsepti

İşte iPhone 8'in Yeni Konsepti

iPhone 8 hakkında bir çok konspet görüntüsü kullanıcılar ile paylaşılmıştı. Fakat bugün paylaşılan görüntüler kadar gerçekçi konsept tasarımı olduğunu, önceki görüntüler için söyleyemeyiz. Profesyonel bir tasarımcı tarafından son zamanlarda ortada dolaşan söylentilere baz alarak, yapılan bu konsept görüntüleri ile iPhone 8'in neye benzeyeceğini tekrardan görmüş olduk.

Yaklaşık olarak hazırlanan bu konsept görüntülerinde olduğu gibi olması beklenen iPhone 8, 10'uncu yıla özel bir tasarımı ile karşımıza çıkacak. Dikey bir şekilde konumlandırılış arka kamerası ve sanal hale getirilmiş Touch ID'si ile dikkatlerini üzerine çekecek olan yeni telefon, iPhone tasarımlarını alışılmışın dışına çıkartacak.

5.8 inçlik çerçevesiz bir OLED ekran ile gelecek olan yeni amiral gemisi kullanıcılara bambaşka bir deneyim sunacak. 2X optik yakınlaştırma özelliğine sahip bir çift kamera ile gelecek olan iPhone 8'in en büyük yeniliği ise tamamen çerçevesiz bir ekran ve home tuşunun olmamasını söyleyebiliriz.

Kablosuz şarj ve sanal gerçeklik alanında önemli özellikleri barındırması tahmin edilen amiral gemisi, çok ses getireceğe benziyor. Önümüzdeki sonbaharda tanıtılacak olan iPhone 8 konseptini aşağıdaki videodan inceleyebilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar