Küçük Ekranlı Galaxy S8 Ortaya Çıktı Küçük Ekranlı Galaxy S8 Ortaya Çıktı

Küçük Ekranlı Galaxy S8 Ortaya Çıktı

Yeni amiral gemisi Galaxy S8 ile beraber radikal değişikliklere imza atan Samsung, anlaşılan o ki bu değişiklikleri gelecek nesil akıllı telefonlarında da sürdürmek istiyor. Zira bugün ortaya çıkan ve normal Galaxy S8 göre daha küçük bir ekrana sahip olan bir akıllı telefon bunun en büyük örneği.

GFXBench performans testinde ortaya çıkan bu yeni akıllı telefonun, çok geçmeden daha önce birçok farklı dedikoduda adı geçen meşhur Galaxy S8 Active olduğu anlaşıldı.

Yukarıda yer alan telefona ait test görseline baktığımızda göze çarpan ilk farklılık, Galaxy S8 Active’in normal Galax S8’den daha küçük bir ekrana sahip oluşu.


Ayrıca yine test görselinden anlaşıldığı üzere yeni Galaxy S8 Active, Snapdragon 835 işlemci, 4 GB RAM / 64 GB ROM ve 5,4 inç büyüklüğünde – 2008 x 1080 çözünürlüğünde bir ekran ile gelecek.

Son olarak toza, suya ve darbelere karşı hiç olmadığı kadar dayanıklı olması beklenen bu yeni Galaxy S8 Active’nin, şuan için bilinmeyen bir tarihte sadece ABD'de piyasaya sürüleceğini de belirtmeden geçmeyelim.

Yorum Gönder

0 Yorumlar