Pokemon GO'ya Yeni Güncelleme Geldi Pokemon GO'ya Yeni Güncelleme Geldi

Pokemon GO'ya Yeni Güncelleme Geldi


Oldukça başarılı bir çıkış yaparak tüm dünyayı kasıp kavuran Pokemon GO'ya olan ilginin tekrar artmasını isteyen Niantic, yayınladığı yeni güncellemeler ile oyuna yeni özellikler kazandırmaya devam ediyor.

Android için 0.67.1 sürümüne, iOS için ise 1.37.1 sürümüne güncellenen Pokemon Go'nun, kazandığı yenilikler ile bu yaz tekrar popüler hale gelmesi hedefleniyor.

Gelin, şimdi bugüne kadar Pokemon Go için yayınlanan en büyük güncellemenin meydana getirdiği değişikliklere hep birlikte göz atalım.

Güncelleme ile birlikte oyunun yapısında köklü değişiklikler gerçekleştiren Niantic, uzun süre spor salonlarında bırakılan pokemonların savaş yeteneklerinin azalacağını belirtirken, yeni Raid sistemini oyuna dahil etti.

Standart pokemonlara göre oldukça büyük boyutlara sahip olan Raid Pokemonlar, oyun içerisinde gerçekleşen mücadeleye doğrudan etki ederek Pokemon Go'ya yeni bir soluk kazandıracak.

Raid ile birlikte çıkış yapan ilk karakterlerTyranitar ve Alakazam olurken, tüm oyun içi yeniliklerin aktif olması için kullanıcıların güncellemenin dağıtımının tamamlanmasını beklemesi gerekiyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar