Samsung Galaxy Note 8 Hakkında Bilgiler Gelmeye Devam Ediyor Samsung Galaxy Note 8 Hakkında Bilgiler Gelmeye Devam Ediyor

Samsung Galaxy Note 8 Hakkında Bilgiler Gelmeye Devam Ediyor

Galaxy Note 8 hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Gelen detaylar ile birlikte Galaxy Note 8 ön paneli bir kez daha sızdırıldı. İşte karşınızda Note 8'in ön paneli!

Galaxy Note 8 hakkında yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor. Bugün ortaya çıkan detaylar ile birlikte Galaxy Note 8'in ön paneli yeniden göründü! Daha önceden de birçok kez sızdırma haberi ile gündeme gelen yeni amiral gemisinin ön panelinin tasarımı yavaş yavaş kesinleşmeye başladı.

Yine Galaxy S8'de olduğu gibi parmak izi okuyucusunun telefonun arkasına yerleştirecek olan yetkililer, tekrardan çerçevesiz bir ekran ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

6.3 inçlik çerçevesiz ekranı ile kullanıcılara daha fazla dokunmatik alan sunacak olan Samsung, yeni telefonu ile oldukça iddialı geliyor.

Çift arka kamera ile gelecek yeni telefon, 1 Eylül'de Berlin'de düzenlenecek olan IFA 2017 fuarından kullanıcılar ile buluşması bekleniyor.

Henüz sızdırılan görüntüler hakkında Samsung yetkilileri resmi bir açıklamada bulunmadı ancak, yeni telefon sızdırılan görsellerde ki tasarımlar gibi olması bekleniyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar