iPhone 8'den Yeni Görüntüler Gelmeye Devam Ediyor... iPhone 8'den Yeni Görüntüler Gelmeye Devam Ediyor...

iPhone 8'den Yeni Görüntüler Gelmeye Devam Ediyor...

Apple'ın nihayetinde yeni iPhone 8'i piyasaya sürmesine sadece birkaç ay kaldı ancak, internet üzerinde en çok konuşulan akıllı telefon iPhone 8 diyebiliriz.  Apple hayranları üç yıl üst üste aynı iPhone tasarımlarıyla karşılaşmak zorunda kaldılar ve hemen hemen yeni bir şey için can atıyorlar.
iPhone 8 ile, Apple hayranları nihayetinde yeni ve yenilikçi bir şeylere sahip olacak. Apple'ın yeni nesil amiral gemisi iPhone'u çevreleyen tüm gizemli konuların hala gizemli olabileceğini düşünmek garip görünüyor. Bu noktada iPhone 8'in zaten piyasaya sürülmüş gibi görünen pek çok sızıntı mevcut. Pürüzsüz yeni bir cam ve çelik tasarım, dikey yönlendirilmiş çift objektifli arka kamera ve telefonun neredeyse tamamını alan yeni bir OLED ekranı ile tasarımı birçok kez gördük.

İlk olarak, iPhone 8'i üçüncü parti bir kılıf ile siyah renkte gösteren Slashleaks, bu hafta yeni görüntüler yayınladı. Bu görüntüler iPhone 8'in yüzünü göstermese de, daha önce gördüklerimiz gibi tamamen siyah bir model sergiliyorlar

Yorum Gönder

0 Yorumlar