Nokia 8'in Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı Nokia 8'in Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

Nokia 8'in Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

Finlandiya şirketi HMD Global, 16 Ağustos tarihinde amiral gemisi akıllı telefonu Nokia 8’i tanıtacağı  bir etkinlik düzenleyeceğin daha önce doğrulamıştı. Akıllı telefonun özellikleri hakkında epeyce sızıntı oldu ve neye benzediğini de biliyoruz.
Nokia 8'in altın bakır versiyonunu gösteren birçok resim hafta boyunca sızdırıldı ancak, bunları henüz görmediyseniz, size HMD'nin amiral gemisi tasarımından ne beklenebileceğine dair bir fikir verecek yeni görseller geldi.

Nokia 8'in ön tarafında, parmak izi sensörünü barındıracağı muhtemel bir fiziksel Ana Ekran düğmesine sahip olacağını onaylıyor. Arkada, muhtemelen Zeiss lensi ve bir LED flaşı bulunan çift kamera kurulumu olacak. Aynı zamanda,Nokia 8'in hibrid çift SIM destek özelliğine sahip olacağını da görüyoruz. Yani aynı anda iki SIM karta ya da bir SIM ve bir microSD karta sahip olabilirsiniz. 

Görüntülerdeki cihazın arkada Zeiss logosu bulunmadığından prototip bir ünite gibi görünüyor. Ayrıca, telefonun yazılımında, telefon açıldığında görünür olan bazı büyük yazım hataları var.







Yorum Gönder

0 Yorumlar