Alcatel, 3 Yeni Android Telefonlarla Geliyor. Alcatel, 3 Yeni Android Telefonlarla Geliyor.

Alcatel, 3 Yeni Android Telefonlarla Geliyor.


Alcatel tarafından IFA 2017'de en az üç yeni Android akıllı telefon tanıtılacak. Cihazlar hafta sonlarında sızdırılmış ve bu sonbaharda piyasaya sürülecek gibi görünüyor. 

Alcatel A3 Plus iki çeşit (3G ve 4G) olarak geliyor ve HD (720p) çözünürlüğe sahip 5.5 inçlik bir ekranda spor yapıyor. Bu ucuz bir cihaz olmasına rağmen, 3G modeli üzerinde bir arka ayarlı parmak izi alıcısı özelliğine sahip olacak, ancak 4G versiyonu cephede parmak izi tarayıcısına sahip olacak.


Sonraki satırda, Alcatel A7 XL, HD (720p) çözünürlük ve 2.5D cam kaplama ile 6 inç IPS ekrana sahip devasa bir akıllı telefon. Bu cihazda çift kamera kurulumu (12 megapiksel + 2 megapiksel kameralar) olacak. 
Son olarak, Alcatel U5 HD bu üçün en uygun fiyatlı olacak. 5 inçlik bir HD (720p) ekrana sahip olacak ve Android 7.0 Nougat işletim sistemini piyasaya sürdürecek. Alcatel'in akıllı telefonlarında ki yonga setleri ve hafıza miktarı hakkında fazla bilgi yoktur, ancak büyük olasılıkla iki haftadan az bir sürede onlarla ilgili daha fazla bilgi edineceğiz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar