Samsung Galaxy J7+ Ortaya Çıktı. Samsung Galaxy J7+ Ortaya Çıktı.

Samsung Galaxy J7+ Ortaya Çıktı.

Samsung geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan Samsung Galaxy Note 8'in ardından hız kesmeden devam ediyor. Şimdilerde ise Samsung Galaxy J7+'ı ortaya çıkardı. Galaxy Note 8 ile çift kamera kurulumuna biraz geç de olsa geçiş yapan Samsung, şimdi de J serisine bu beğenilen özelliği eklemek için kolları sıvamış durumda. Güney Koreli teknoloji devi, Galaxy J7+adını verdiği telefonunu çok yakında Tayland'da tanıtacak. Ancak tanıtımdan önce telefonun görseli ve özellikleri ortaya çıktı.
Çıkan bilgilere göre Galaxy S7+; 2.39 GHz hızında çalışan yonga setine, 4 GB RAM'e, 32 GB microSD destekli hafızaya, 5.5 inç büyüklüğünde FHD Super AMOLED ekrana ve 3.000 mAh kapasiteli bataryaya sahip olacak. Galaxy J7+, farkını ise kamera bölümünde ortaya koyacak.

Galaxy S7+ modelinde f/1.7 değerinde 13 Megapiksel arka + f/1.9 değerinde 5 Megapiksel arka yani çift kamera kurulumu yer alacak. Bu kameraların, iPhone 7 Plus'ta olduğu gibi portre moduiçin geliştirildiği düşünülüyor. Cihazın ön tarafında ise 16 Megapiksel çözünürlüğünde f/1.7 değerinde kamera yer alacak. Cihazın çıkışı ve fiyatı ile ilgili bir bilgi bulunmuyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar