Sony Xperia XZ1'in Yeni Tasarımı Ortaya Çıktı Sony Xperia XZ1'in Yeni Tasarımı Ortaya Çıktı

Sony Xperia XZ1'in Yeni Tasarımı Ortaya Çıktı

Yeni yüksek teknolojiye sahip olan Sony Xperia XZ1 piyasaya sunulacak. Anlaşılan, Xperia XZ1, Xperia XZsmodeline büyük oranda benzeyen metal malzemeden yapılmış bir cihaz. Bazı kullanıcılar büyük üst ve alt çerçeve konusunda rahatsız olsa da, minimalist, zarif bir tasarıma sahip. Telefonun arka kamerasının yanındaki flaş ve algılayıcılar Xperia XZ Premium'da görüldüğü gibi yatay duruyor ancak daha merkezli. Yeni akıllı telefonun üst kısmında bir kulaklık girişi, alt kısmında da bir USB Type-C girişi bulunuyor. Sağ ve sol tarafta bir hibrid microSD / SIM kart yuvası olduğu görülürken bir güç düğmesi (büyük olasılıkla bir parmak izi tarayıcısı gizliyor), bir ses yükselticisi ve özel bir kamera düğmesi görebiliyoruz.

Xperia XZ1'in 5.2 inç ekran (bilinmeyen çözünürlük) ile geleceği ve 146.8 x 73.4 x 7.6 mm ölçülerinde olacağı söyleniyor. Bu, Xperia XZs modelinden(146 x 72 x 8.1 mm)  biraz daha uzun boylu ve geniş olmasının yanı sıra, biraz daha inceltilmiş olduğu anlamına geliyor.
Diğer söylentiler arasında bir Qualcomm Snapdragon 835 işlemci, 4 GB RAM ve 3000 mAh pil yer alıyor. Yeni telefon, 19 MP arka kamera, 12 MP ön kamera ve Android O işletim sistemi gibi özelliklere de sahip olacak.

Daha önce bildirildiği gibi Sony, muhtemelen Xperia XZ1'i 31 Ağustos'tadüzenlenecek olan IFA 2017'de, bir Xperia XZ1 Compact ve bir orta menzilli Xperia X1 ile aynı anda duyuracak. @OnLeaks, birçok tanıtılmamış akıllı telefonun tasarımlarını doğru bir şekilde ortaya çıkarmasıyla ünlüdür. Dolayısıyla, bu görüntülerde görülen cihazın gerçek Xperia XZ1'ebenzediğine kesinlikle inanıyoruz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar