Ve LG V30 Tanıtımı Yapıldı Ve LG V30 Tanıtımı Yapıldı

Ve LG V30 Tanıtımı Yapıldı

LG, 2015 yılında V-serisi akıllı telefonlarını LG V10'un tanıtımı ile piyasaya sürmeye başladı. Benzersiz özelliklere sahip bu merak uyandırıcı cihaz, bildirimlerin görüntülenmesini sağlayan ikincil ekran, süper geniş açılı kamera ve tabii ki, mükemmel bir Hi-Fi DAC özelliklerine sahipti. Tabii bu nedenle LG akıllı telefonların içinde bir favori haline geldi. Seri, yine ikincil ekrana sahip V20 ile geçen yıl da devam etti ancak, arka tarafında ikinci bir geniş açılı kamera ekledi ve Quad DAC sistemi ile ses özelliğini yükseltti. Ancak, 2017, LG ve V serisi için bu ilginç özelliklerin erin sonu olabilir gibi görünüyor.
LG bugün seriye ait V30 modelini resmi olarak tanıttı ve telefon olfukça ilgi çekici görünüyor. LG V30, LG G6 modeline benzer, şık ve az çerçeveli bir tasarıma sahipken, parlatılmış bir metal çerçeve ile tamamlanan kavisli cam önü ve arkası sayesinde daha da incelikli görünüyor. Ancak V30 sadece görünüş olarak ilgi çekmiyor. Görüntülerdeki, kameralardaki ve seslerdeki en yeni teknoloji ile birleşti ve Qualcomm'un en yeni Snapdragon 835 CPU'su ile hızlı bir şekilde çalışıyor.

Muhteşem neredeyse tüm ekranlı tasarım
LG V30 18:9, "FullVision" ve çerçevesiz ekranı ile çarpıcı görünüyor. V30'un ekranı, bu yılın başında tanıtılan LG G6 gibi 1440x2880 çözünürlüğe sahip ve 564ppi civarında bir kapasiteye ulaşabilen IPS LCD değil, net ve canlı OLED paneli ile geliyor.

LG V30'un arkasındaki çift kamera kurulumu G6'daki gibi tamamen aynı hizada değil ve çıkıntılı ancak, can sıkıcı da değil. Kameralar, ince metal bir çerçeve ile kaplanmış oval siperli ve Gorilla Glass 4 ile kaplanmış olarak telefonun arkasında çıkıntılı bir tasarıma sahip.
LG, kavisli ekranların kırılmaya eğilimli olduğuna inandığından ekran hala kavisli değil, ancak ekranı kaplayan cam, yana doğru kavisli ve böylece V30'un tamamı için şık bir profil oluşturuyor.
LG V30, üst düzey bir amiral gemisiyle uyumlu bir şekilde şık ve kırılgan görünüyor, ancak IP68 sertifikalı olduğu için suya ve toza dayanıklı.

Yorum Gönder

0 Yorumlar