Xperia XA1 Plus Tanıtımı Yapıldı Xperia XA1 Plus Tanıtımı Yapıldı

Xperia XA1 Plus Tanıtımı Yapıldı

Sınıfının en iyisi eğlenceyi avcunuzun içine taşıyan Xperia XA1 Plus, 23MP arka kamera, 5.5 inç Full HD ekran ve ClearAudio+ Sony Ses Teknolojisi ve Akıllı Amplifikatör ile sürükleyici ses performansına sahip olarak geliyor. Kendi tarzınızı ifade etmeniz için, Altın, Mavi, Pembe ve Siyah olmak üzere dört canlı renkte sunulan Xperia XA1 Plus, dar çerçevesi ile yuvarlatılmış, şık tasarıma ve kişiselleştirilmiş güvenlik sağlamak üzere açma/kapama düğmesine entegre edilen sezgisel parmak izi sensörüne sahip. Bunların tümü için gerekli güç, yüksek kapasiteli pil tarafından sağlanırken Stamina Modu ve enerji tasarruflu performans tüm uygulamaların sekiz çekirdekli işlemcisi ile pürüzsüz ve hızlıca çalışmasını sağlıyor.
Xperia XA1 Plus, Sony’nin dijital kamera bölümünden de yararlanılarak cep telefonu için büyük 1/2.3 inç Exmor™RS sensör ile 23MP yüksek çözünürlük sağlayan benzersiz bir arka kamera deneyimi ile karşınıza çıkıyor. Düşük ışıkta dahi nefes kesen yüksek çözünürlük sunmak için bol ışık alan bir F.20 lens, en ani anların bile her zaman odaklı olması için hassas Hibrit Otomatik Odaklamaya sahip. Kamera açıldıktan sonra 0.6 saniye içinde çekime hazır hale geliyor. Bu da size süper hızlı bir kamera deneyimi yaşatıyor. 
Xperia XA1 Plus aynı zamanda grup selfie’lerinde dahi tüm aksiyonu yakalayan ve yüksek kaliteli görüntü sağlayan 8MP 23mm geniş açılı lensli bir ön kameraya da sahip.Hem eğlence severler hem de aynı anda birçok işi yapanlar, Xperia XA1 Plus’ın gün boyu dayanan piline ve enerji tasarruflu performansına bayılacaklar. Stamina Modu, pil ömrünü tam da ihtiyaç duyduğunuz anda uzatırken Qnovo Adaptive şarj teknolojisi ve Pil Bakımı da birlikte çalışarak, pilin sağlığını takip ediyor, şarj akımı zararını önleyerek pilin ömrünü maksimize ediyor. Dakikalar süren şarj ile saatlerce enerjiye sahip olmanız için hızlı şarj özelliği de desteklenirken ister internette dolaşın, ister video izleyin, isterseniz de en sevdiğiniz oyunu oynayın, enerji tasarruflu MediaTek Helio P20 sekiz çekirdekli işlemci size kusursuz bir deneyim sağlıyor. Sony’nin Smart Cleaner özelliği de kullanılmayan uygulamaları otomatik olarak kapatıp önbelleği temizleyerek size en hızlı ve en optimize performansı sunuyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar