Huawei'nin SuperCharge Teknolojisi Huawei'nin SuperCharge Teknolojisi

Huawei'nin SuperCharge Teknolojisi

Hızlı şarj akıllı telefonlarda gittikçe popüler bir özellik haline geldi. Tüketicilerin güvenli bir ürün aldığından emin olmak için Huawei, Huawei'nin SuperCharge teknolojisini onaylamak için TÜV Rheinland ile ortaklık kurdu. TÜV 1800'lü yıllara dayanıyor ve o zamandan bu yana buhar kazanlarından asansöre kadar her şeyi teftiş ediyor ve belgeliyor. Ve şimdi, en güçlü hızlı şarj cihazlarından biridir.
Süper Şarj, telefonlarındaki USB-C bağlantı noktasında 4,5V'de 5A vermek için iki ilave pime dayanıyor. Düşük voltaj, şarj sırasında telefonun soğumasını sağlar, yüksek amper pili daha hızlı doldurur.
Bu konnektörler, kısa devreyi önleyen su ile temas ederse şarjı otomatik olarak durduracak şekilde programlanmıştır. Her şey yolunda bile olsa, SuperCharge telefon ve şarj cihazı, pili hızlı ve güvenli bir şekilde doldurmak için en uygun voltajı ve akımı seçmek için sürekli iletişim içindedir.
Bruce Li , "TÜV Rheinland'daki kat katlı uzmanlarla çalışarak, inanılmaz derecede hızlı şarj olanağı sağlayan, rakiplerimizin uyuşamayacağı bir güvenlik garantisiyle bunu sağlayan bir cihaz sunabiliyoruz"dedi.

Yorum Gönder

0 Yorumlar