Nokia Akıllı Telefonlara Android 8 Oreo Güncellemesi Gelecek Nokia Akıllı Telefonlara Android 8 Oreo Güncellemesi Gelecek

Nokia Akıllı Telefonlara Android 8 Oreo Güncellemesi Gelecek

Tüm Android destekli Nokia akıllı telefonlar Android 8'e güncellenecek. HMD Global'in Ürün Sorumlusu Juho Sarvikas, kullanıcılara düşük kodlu Nokia 3'ün dahi Oreo kulübüne katılabileceğini garantisini verdi. 
Google'ın mevcut Nokia üreticisi HMD Global ve diğer şirketlerin "Android 8.0 Oreo'ya yeni cihazlar başlatmaya veya yeni cihazlar yükseltmeye planlandığını" belirttiği gibi, bu haberi bazıları için çok şaşırtıcı olmayabilir, çünkü mobil cihazının en yeni sürümünü açıkladı. Işletim sistemi . Nokia üretici HMD Küresel ve diğer şirketler "başlatma veya yeni yükseltme kaldırılması planlanan cihazlar için Android en son açıkladı. Bununla birlikte, arama motoru devi, açılış etkinliğinde belirli modellerden bahsetmedi ve bazıları , Nokia 5'in ve 6'nın farklı bir işlemcisine sahip olması nedeniyle Nokia 3'ün geride kalabileceğini tahmin etti . Bu nedenle, Juho'nun bu söylentileri dinlendirmek için hazır görmek güzel.

Bildiğiniz gibi HMD Global, neredeyse stokta olan Android sürümüyle el cihazlarını süslemekten hoşlanıyor. Bu, boşa gitmeyen bir deneyim sağlamak ve daha az önemli olmayan, zamanında güncelleme sağlamak için yapılır. Şirket, cihazları için en az iki yıl işletim sistemi güncelleme desteği vaad etti; bu da yeni Nokias'ın bir sonraki önemli Androidgüncellemesini alması gerektiği anlamına geliyor.Android . Bu, boşa gitmeyen bir deneyim sağlamak ve daha az önemli olmayan, zamanında güncelleme sağlamak için yapılır. Şirket, cihazları için en az iki yıl OS güncelleme desteği vaad etti ; bu da yeni Nokias'ın bir sonraki önemli Android güncellemesini alması gerektiği anlamına geliyor .

Yorum Gönder

0 Yorumlar