Yeni Nokia 9'a İlk Bakış Yeni Nokia 9'a İlk Bakış

Yeni Nokia 9'a İlk Bakış

Nokia akıllı telefonların üretici firması olan HMD hızlı bir şekilde cihazları çıkarmaya devam ediyor. Kurulduğu tarihten itibaren çok sayıda cihaz piyasaya sürdü. Buna rağmen 2017 yılı bitmeden bir cihaz daha piyasaya sürmeyi planlıyor. Şuanda düşük özellikli Nokia 2 çıkarmayı hedefliyor. Premium model geliştirdiği mevcut bilgiler arasında. Söylenen cihaza Nokia 9 deniyor ve Snapdragon 835 ile çalışan Nokia 8'in büyük ve daha güçlü versiyonu olduğu düşünülüyor.
Nokia 9’un ekranı, Nokia 8’e benzer şekilde kenarları kavisli olabilir. Görünüşe göre, HMD kablosuz şarj özelliği için amiral gemisinde cam malzeme kullanacak.


Ayrıca, parmak izi tarayıcı arkaya yeniden yerleştirildi. Bunun nedeni, Nokia 9'un ön tarafında çerçevesiz bir OLED ekran, hatta Samsung Galaxy Note 8 veya iPhone X gibi özellikli bir ekrana sahip olacak olması. 
Söylentilere göre özellikler arasında 13 MP + 13 MP Carl Zeiss çift kamera arka kamera, 13 MP ön kamera, 6/8GB RAM, 128 GB dahili depolama alanı + microSD desteği, IP68 su ve toza dayanıklı sertifika ve muhtemelen bir iris tarayıcı yer alıyor.

Son olarak, YouTuber Waqar Khan şu ana kadar elde bulunan bilgilere dayanarak bir dizi görüntü oluşturdu. Gayri resmi olsa da, bu resimler bize HMD'nin önümüzdeki amiral gemisinin nasıl bir görünüme sahip olabileceği konusunda bir fikir verebilir.

Yorum Gönder

1 Yorumlar

Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)