HTC U11 İçin Video Yayınlandı

Reklam

HTC U11 İçin Video Yayınlandı

Geçtiğimiz günlerde Google 1.8 Milyon Dolar a satın aldığını HTC yeni modelini duyurmak için hazırlanıyor. Büyük bir olasılıkla 2 Kasım da tarihinde düzenleyeceği etkinlikte, HTC U11 Plusadında yeni bir akıllı telefon tanıtacak. Telefonun, HTC U11’e kıyasla, yeni çerçevesiz akıllı telefonlarla rekabet etmesi bekleniyor.  HTC U11 Plus'ın CAD (bilgisayar destekli tasarım) dosyalarına dayanıyor. HTC'nin U11 Plus'ın arkasında "aynaya benzer" olacak olan aynı "Sıvı Yüzey" tekniğini kullanması bekleniyor. Sağ tarafta ve solda kenar boşlukları oldukça küçük, ancak Samsung, LG vb. şirketlerden gelen modellerle karşılaştırıldığında, üst ve alt kısımlar yeterince ince değil.

Ayrıca HTC U11 Plus’ın 3.5 mm kulaklık girişi yok, bu nedenle kulaklık için USB Type-C bağlantı noktası kullanılacak. Arka kısımda tek bir kamera ve hemen altında bulunan parmak izi sensörü var.

Snapdragon 835 işlemci, 4GB veya 6GB RAM ve yerleşik 64GB veya 128GBbellek telefonun özellikleri arasında yer alıyor. Ekranın 6 inç QHD olduğu söyleniyor ve boyutları 158.2 x 74.6 x 9.1 mm olacak ve telefonun 4000mAh pilden güç alacak.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar