iPhone 8'de Batarya Sorunu Bitmek Bilmiyor

Reklam

iPhone 8'de Batarya Sorunu Bitmek Bilmiyor

www.tekno-talk.com
Geçtiğimiz günlerde bir kaç kullanıcıların iPhone 8'in bataryasın da şişme problemi olduğunu söyleyerek şikayette bulunmuşlardı. Yeni gelen iddialara göre bir Best Buy personeli, Amerika’da bir müşterinin onarım için iPhone 8 getirdiğini söyledi.
Söz konusu model hakkında çok az şey söylendi ve cihazın bir iPhone 8 mi yoksa bir iPhone 8 Plus mı olduğunu henüz belli değil, ancak şimdiye kadar benzer sorunlardan muzdarip olan tüm iPhone'ların hepsinin Plus modeli olduğunu belirtmek gerekir. Apple, bu hatalı modeller hakkında çok fazla konuşmadı ancak iPhone 8'de şişmiş pil raporlarının bulunduğunun farkındaydı ve sebebini belirlemek amacıyla hepsini araştırdığını söyledi.
Bu noktada, konunun ne kadar yaygın olduğu bilinmiyor, ancak şişirilmiş piller ile ilgili raporlar dünyanın farklı yerlerinden geliyor ve bu da birkaç partinin bu sorundan etkilendiğini gösteriyor olabilir.
Bu hikayenin iyi bir yanı varsa, bu cihazların aşırı ısınma nedeniyle patladığı görünmüyor olması, bazı insanlar iPhone'ların şişmiş pil ile birlikte, hatta kutuya dokunmadan gönderildiğini iddia ediyor. Diğerleri, ilk şarj süresince olduğunu açıkladı. Dolayısıyla, cihazı birkaç gün kullandıysanız, muhtemelen güvendesiniz.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar