Nokia 9 Yeniden Ortaya Çıktı

Reklam

Nokia 9 Yeniden Ortaya Çıktı

HMD geçtiğimiz günlerde 2017 yıl sonuna kadar tanıtım yapılmayacağını duyurmuştu, ancak ardından bir açıklama daha yaparak yıl sonuna kadar tanıtım yapacağını söylemiş, marka ve model söylememişti. Son zamanlarda, Nokia 9'un arka kasasını gösterdiği iddia edilen bir resim, doğrudan Çin'de ortaya çıktı. Görüntü, çift kamera ayarı ve parmak izi algılayıcının birincil kameranın altına yerleştirilmesi gibi, birkaç hafta önce ortaya çıkan telefonla ilgili birkaç ayrıntıyı doğruluyor. HMD'nin asıl amiral gemisi olan Nokia 9 tekrardan ortaya çıktı.

HMD'nin telefonun dış kasası için hangi materyali kullanacağı halen net değil ancak görüntüde parlak arka kapak görülüyor. Arka plakanın alt ve üst tarafları resimde görünmüyor ancak söylenti Nokia 9’un 3.5mm jack bağlantı noktasını USB Type-C ile değiştireceği yönünde.

Telefonun geri kalan özellikler arasında, Quad HD çözünürlüklü 18:9 en / boy oranı ile 5.5-inç AMOLED ekran ve Android 8.0 Oreo özelliğini içeriyor. Önceki raporlarda, bir sonraki Nokia amiral gemisinin piyasaya sürülen diğer benzer cihazlarınkinden biraz daha az 750 €'ya mal olacağı da iddia edildi.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar