HTC U11'e Android Oreo Güncellemesi Geldi HTC U11'e Android Oreo Güncellemesi Geldi

HTC U11'e Android Oreo Güncellemesi Geldi

Tayvanlı teknoloji devi HTC, amiral gemisi modeli HTC U11 için güncelleme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Aylık olarak sunulan güvenlik güncellemelerini bu zamana kadar aksatmadan sunan HTC, şimdi de HTC U11 için Android 8.0 Oreo güncellemesinin dağıtımına başladı.
HTC U11 için Android 8.0 Oreogüncellemesi ilk etapta HTC'nin anavatanı Tayvan'da indirime sunulmuş durumda. v2.31.709.1 yapı numarasına sahip olan güncelleme yaklaşık olarak 1.33 GB boyutunda. OTA üzerinden sunulan güncelleme ile gelen yenilikler U11sahiplerini sevindirecek türden.

HTC U11 için Android 8.0 Oreo güncellemesi, Kasım ayı Android güvenlik güncellemelerini barındırıyor. Bu sürüm ile Oreo'nun API'ları arasında yer alan PIP yani resim içinde resim modu sisteme ekleniyor. Bildirim erteleme, simge düzenleme, uygulamalar için P3 Gamutdesteği, Android Oreo API'ları, yeniemojilerpil ve performans geliştirmeleri güncelleme içeriğinde yer alıyor. Ayrıca HTC U11'in Bluetooth sürümü ise 5.0'a yükseliyor. Bu sayede kablosuz kulaklık ve ses sistemlerine daha kaliteli bir ses aktarımı sağlanıyor. 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar