Huawei'in Yeni Akıllı Telefonu Ortaya Çıktı Huawei'in Yeni Akıllı Telefonu Ortaya Çıktı

Huawei'in Yeni Akıllı Telefonu Ortaya Çıktı


Akıllı telefon piyasasında önemli bir yere sahip olan ve hatta Apple ile yarışan Huawei'n yeni akıllı telefonu ortaya çıktı. Bu akıllı telefonun özellikleri ve modeli ne olacak?


Tam ekran akıllı telefonlara geçiş nedeniyle öne monte edilmiş parmak izi tarayıcıları telefonların arka kısmına geçmek zorunda kaldı veya tamamen iPhone X’te olduğu gibi tamamen ortadan kaldırıldı.


Yeni bir tam ekran telefonun görüntüleri ortaya çıktı ancak, bu telefonun diğerlerinden farklı olarak, ön kısmında parmak izi tarayıcı özelliği mevcut.


Ekran, pek çok amiral gemisinde göründüğümüz 18: 9 en-boy oranıyla aynı. Ancak, diğer bazı telefonlarda üreticinin adı için reklam panosuna indirgenen alt küçük çerçeve, fiziksel bir ev düğmesi / parmak izi tarayıcısı için kullanılmış. Üst çerçevede ön kamera, sensör ve kulaklık bulunuyor.


Telefonun arka yüzü de aynı derecede ilginç. Son zamanların modası çift kameralara ve U anten tasarımına sahip. Arka kısımda "Aurora" adı yer alırken, bazı kaynaklar bunun Huawei P11 Plus olduğunu söylüyor. Bazıları da Huawei Nova olduğunu iddia ediyor.


Çift kameralar ve ön parmak izi tarayıcı dışında, telefonun USB-C bağlantı noktası ve alt kısmında 3,5 mm ses girişi bulunuyor. Ayrıca, ikincil bir mikrofonun yanında en üstte IR blasteri gibi görünen bir şey var.


Yorum Gönderme

0 Yorumlar