iPhone X'te Sorunlar Çıkmaya Başladı iPhone X'te Sorunlar Çıkmaya Başladı

iPhone X'te Sorunlar Çıkmaya Başladı

Bilindiği üzere İPhone X geçtiğimiz günlerde satışa sunulmuştu. Yazılım konusunda eline su döktürtmeyen Apple, iOS 11 ve macOSHigh Sierra ile birbirinden farklı sorunları kullanıcılara yansıtmış ve bu sorunları çözmek için üst üste güncellemeler yayınlamak zorunda kalmıştı.
Hatalarının büyük bir bölümünü telafi eden Cupertinolu firma, yazılımın yanında donanım konusunda da maalesef ki sorunlardan sorunlara imza atmaya başladı.
iPhone X ile yeni teknolojilere geçiş yapan Apple, Samsung'dan aldığı OLEDekranlarda büyük sorun yaşadı. OLED ekranların dezavantajlarını kapatamayan Apple, iPhone X'in ekranının renklerin dedeğişiklik olabileceğini bile belirtmişti.

Geçtiğimiz günlerde ise iPhone X ekranında yeşil bir şeridin belirdiği sorunları gündemi meşgul etmişti. Bugün ise bir sorun da ahize bölümünde ortaya çıktı. iPhone X sahipleri telefonlarının ahizelerinde uğultu olduğunu ve sesin boğuk geldiğini dile getirmeye başladı. Aynı sorun hatırlayacağınız üzere iPhone 8 ve iPhone 8 Plus'ta da yaşanmış ancak güncellemeler ile ortadan kalkmıştı. Apple bakalım bunun için ne gibi bir önlem alacak merakla bekliyoruz. 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar