Sony'den Çift Kameralı Akıllı Telefon Geliyor Sony'den Çift Kameralı Akıllı Telefon Geliyor

Sony'den Çift Kameralı Akıllı Telefon Geliyor

Sony, mobil kamera teknolojilerini diğer firmalara sunmasına rağmen, kendi Xperiacihazlarında kullandığı yazılımdan dolayı çok eleştirilmişti. Sony, bu kör talihini 2018'de yenmek için kolları sıvamış durumda. Çerçevesiz ekranlı Xperia modelini 2018'de tanıtması beklenen Sony'nin, şimdi de bu modelde çift kamera kuruluma yer vereceği ortaya çıktı.
Benchmark testinde ortaya çıkan Xperia modeli H3213 kod adına sahip. Test sonuçlarına göre; Xperia H3213'ün önbölümünde 15 Megapiksel + 7 Megapiksel çözünürlüğünde kamera yer alacak. Telefonun arkasında ise 21 Megapikselçözünürlüğünde tek kamera kurulumu yer alacak. Her iki kamera da 4Kçözünürlüğünde video çekebilecek.

Sony, rakipleri gibi çift kamera kurulumu arka bölüm yerine ön bölümekonumlandırması ile fark yaratacak gibi görünüyor. Tahminlere göre bu telefonun arka kamerası Pixel 2'de olduğu gibi yazılım ile fotoğraflara alan derinliğikazandıracak. Xperia H3213'ün teknik özellikleri biraz hayal kırıcı.
Xperia H3213Snapdragon 508 yonga setine, 4 GB RAM'e ve 32 GB dahili depolama birimi ile gelecek. Orta segmentbir telefon olacak olan Xperia H3213, kutusundan Android 8.0 Oreo ile çıkacak.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar