YouTube Müzik Dinlerken Diğer Programları Kullanmanın Yolu

YouTube Müzik Dinlerken Diğer Programları Kullanmanın Yolu

Dünyanın en popüler video portalı YouTube'dan müzik dinlemek artık çok kolay. Daha önceki zamanlarda YouTube'dan müzik dinlerken internette dolaşma imkanımız yoktur. Bu hem İOS için hemde Android içinde geçerliydi. İşte YouTube'dan müzik dinlerken internette dolaşmanın yolu.

iOS için yani iPhone kullanıyorsanız öncelikle kullanmıyor olsanız da Dolphinisimli web tarayıcıyı telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Ardından uygulamayı açıp adres çubuğuna YouTube yazıp siteye girin. Sonra da herhangi bir videoyu açıp başka bir uygulama açın. Ses kesildi mi? Durun, daha işlem bitmedi! Daha sonra iPhone ana ekranındayken aşağıdan yukarı doğru ekranda parmağınızı kaydırın ve açılan panelde play butonuna basın. İşte hepsi bu! Artık YouTube'u arka plandayken de kullanabiliyorusunuz.

Android cihazlarda durum daha da basit: Chrome'u açın ardından YouTube'a girin. Üç nokta işaretli butona tıklayın ve request desktop site yani masaüstü görünümü isteği seçeneğine dokunun. Ardından siz de artık YouTube'a arkaplanda oynatmaya hazırsınız! Hepsi bu kadar.

Yorum Gönder

0 Yorumlar