Çerçevesiz Sony Xperia Ortaya Çıktı Çerçevesiz Sony Xperia Ortaya Çıktı

Çerçevesiz Sony Xperia Ortaya Çıktı

Akıllı telefon piyasasında oldukça geride kalan ve bu yeni model sayesinde tekrar bir ivme yakalamak isteyen Sony yeni çerçevesiz modelinin görüntüleri ortaya çıktı. GizChina.com tarafından paylaşılan görsellerin yanı sıra verilen bilgilerde, gerçek fotoğraf oldukları ve herhangi bir oynama yapılmadığı söylenmiş. İki cihaz sadece alıştığımız Xperia modellerinden değil, aynı zamanda birbirlerinden de farklı görünüyor.

Bu cihazlardan birisi mevcut kare Xperia tasarımına, üstte ve altta hoparlör ızgarasına benzeyen bir tasarıma sahip. Kasası ise, eğri, mat ve parlak yüzey, mat bölgeleri üstte ve arkada yarım daire oluşturacak şekilde benzersiz görünüyor. Ortadaki parlak alanın altında bir parmak izi tarayıcısı var gibi görünüyor. İki kamera modülü garip bir şekilde ayrılmış durumda. Bu, muhtemelen birinin sadece bir derinlik sensörü olduğu anlamına geliyor.

Diğer cihazda daha belirgin yuvarlatılmış köşeler var, ancak ön kısımda aynı stereo hoparlörler var. Parmak izi sensörünün merkezde belirgin bir şekilde bulunduğu yekpare metal bir kasa var. Sol üstte, yan taraftaki flaşla birlikte bir çift kamera sistemi var. Her iki telefonun da 5.7 inç, 18: 9 4K ekrana sahip olduğu söyleniyor. Ayrıca Snapdragon 845'e sahip ilk cihazlardan olacak olan bu modeller, 6GB RAM ve Android 8.0 ile gelecekler.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar