Samsung Galaxy S9+ Ortaya Çıktı Samsung Galaxy S9+ Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S9+ Ortaya Çıktı

Samsung'un yeni akıllı telefonlarından biri olan Samsung Galaxy S9+ görüntüleri ortaya çıktı. Galaxy S9'un tek bir arka kameraya sahip olduğu söylenirken, daha büyük Galaxy S9 +, Galaxy Note 8'de olduğu gibi dikey olarak değil, yatay olarak yerleştirilmiş bir çift arka kamera ile birlikte gelecek.

Çift ana kamera haricinde Samsung Galaxy S9 +, S9'a çok benziyor ve benzer şekilde yerleştirilmiş bir arka parmak izi tarayıcıya sahip olacak (kameranın altında).

Qualcomm'un güçlü Snapdragon 845 işlemcisi de dahil olmak üzere donanım olarak her ikisinin de aynı olması bekleniyor.

İlginçtir ki, Galaxy S9+'un 6.1 inçlik ekranı olduğu söyleniyor.  Bu, bu yılki Galaxy S8+'ın 6.2 inç ekranından 0.1 inç daha küçük.
Yeni telefon 157.7 x 73.8 x 8.5 mm ölçülerinde ve bu durumda Galaxy S8 + (159.5 x 73.4 x 8.1 mm) kadar uzun değil, biraz daha geniş ve kalın olacak. Umarız, bu ölçüler Samsung'un daha büyük bir pil sunacağı anlamına geliyordur.

Galaxy S9 + ve S9 ile Samsung, iPhone ve iPhone Plus modelleriyle Apple'ın yaptıklarını yapıyor gözüküyor ve daha büyük modelde gelişmiş bir kamera deneyimi sunuyor. Galaxy'nin şimdiye kadarki en büyük amiral gemileri böyle değildi ve aslında S9+, çift arka kamera özellikli ilk Galaxy S modeli olacak.

Samsung muhtemelen Galaxy S9 + ve Galaxy S9'u önümüzdeki aylarda düzenlenecek olan MWC 2018'de (28 Şubat - 1 Mart) duyuracak.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar