Top Eleven En Taktik Nasıl Yapılır

Top Eleven En Taktik Nasıl Yapılır

Dünyanın en popüler menajerlik oyunlarından biri olan Top Eleven 2017 için taktik nasıl yapılır. Sizler gibi bu oyunu bende heyecanla oynuyorum. Sürekli maç kazanmak, token kazanmak, bütün kupaları kazanmak istiyordum. Ancak ne yaptımsa başaramamıştım. Türlü türlü taktikler denedim ama olmadı. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum; Bu oyunda kesinlikle hile yapılamıyor. Çünkü oyun online olduğu için Token hilesi, Para hilesi ve hatta yıldız futbolcu hilesi aldım çizdim, yazdım diyen sitelere, videolara inanmayın. Çünkü onlar kullanıcı çekmek için yapılan hilelerdir. Bu oyunda öncelikle en iyi taktiği bulmaktır. Aslında bu taktiği bulmak çokta zor değil. Öncelikle kendi kurduğum taktiği söylemek istiyorum. Bu oyuna ilk başladığım zamanlarda taktigim 4-3-3 idi.

Ancak bu taktik bir işe yaramayınca değiştirmek zorunda kaldım. Sonraki taktiğim 4-4-2 oldu. Bu taktikle bir müddet iyi oynadım bir kaç maç kazandım. Sonrasında ne olduysa yine düşüşe geçmeye başladım. Sürekli taktik degistiriyordum. Sonuç maalesef hüsrandı. Ne yaptıysam olmadı. Hatta oyunu bir kac kere telefonumdan kaldırdım. Ama dayanamadım geri yükledim. Ama kafaya takmıştım. Başarılı olacağım diye.

Bu arada oyun Token ve Para üzerine kurulu olduğu için istediğim futbolcuyu alamıyordum. O zamanlarda tabiki token kazanmak zordu şimdiki gibi token vermiyordu. Neyse sonra bir taktik yakaladım tabiki bunun için 3 oyuncuya ihtiyacım vardi. AMR, AML ve ST yani taktiğim 4-3-2-1 oldu yaklaşık 10 sezon bu taktiği kullandım. Bu taktikle Lig kupasını kazandim, Şampiyonlar ligi kupasını kazandım, Türkiye kupasını kazandım. Yani arkadaşlar uzun lafın kısası bir takımdan çok iyi verim almak istiyorsanız çok fazla taktik ayarları ile oynamayınız. Bir taktik bulun kendinize 4 yada 5 maç denemekte fayda var. Yoksa çok aşırı derecede oynadığınız zaman takım afallayabiyor. Benim Şimdiki taktiğim ise 4-4-2 bununla çok iyi verim alabiliyorum.

Şunu da unutmadan söyleyeyim bu oyunda kesinlikle antrenman da önemli bununla ilgili bilgi almak istiyorsanız. En iyi Antrenman nasıl yapılır yazimiza göz atmanızı tavsiye ediyorum.

Yorum Gönder

0 Yorumlar