Apple İOS 11.2.5'i Yayınladı Apple İOS 11.2.5'i Yayınladı

Apple İOS 11.2.5'i Yayınladı

Apple uzun süredir Beta testlerine devam ederken bugün tüm kullanıcılar  için iOS 11.2.5 güncellemesini yayınladı. Akıllı hoparlör HomePod'u kullanmak için gerekli olan iOS 11.2.5 sürümü ile sistemde yaşanan sorunlar düzeltiliyor.

Bu güncellemeyle HomePod desteği geliyor.

Ayarlayın ve Apple kimliği, Apple Music, Siri ve Wi-Fi ayarları otomatik olarak HomePod’a aktarılsın.

Siri artık haberleri okuyabiliyor, "Hey Siri, haberleri oku" demeniz yeterli. Spor, İş Dünyası veya Müzik gibi belirli haber kategorilerini okumasını de isteyebilirsiniz.

Telefon uygulamasının arama listesinde eksik bilgi göstermesine neden olabilen bir hatayı ele alır

iPhone X kilidi Face ID ile açılırken bazı Exchange hesaplarından gelen Mail bildirimlerinin Kilitli Ekranda kaybolmasına neden olan bir hatayı giderir. Mesajlar sohbetlerinin geçici olarak düzensiz listelenmesine neden olabilen bir hatayı ele alır. CarPlay’de Şu An Çalınan denetimlerinin birden fazla parça değişiminden sonra yanıt vermemesi hatasını giderir.

VoiceOver’a çalma/oynatma hedeflerini ve AirPod pil seviyesini seslendirme özelliğini ekliyor.

Bu güncellemeyi destekleyen modeller ise şöyle; 
iOS 11.2.5'i Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme bölümünden yükleyebilirsiniz.

iOS 11.2.5 güncellemesini; iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, 12.9 inç iPad Pro, 2. nesil 12.9 inç iPad Pro, 1. nesil 10.5 inç iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro, iPad Air 2, iPad Air, iPad 5. nesil, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2 ve iPod Touch 6. nesil modelleri alıyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar