İşte Alcatel 2018 Model Akıllı Telefonları İşte Alcatel 2018 Model Akıllı Telefonları

İşte Alcatel 2018 Model Akıllı Telefonları

Akıllı telefon piyasasında oldukça geride kalan Alcatel yeni modelleri ile piyasaya bomba gibi girmeyi planlıyor. Şirket, CES 2018’de Alcatel 5, Alcatel 3 ve Alcatel 1 olmak üzere 2018 model akıllı telefon serisinin üç seride yer alacağını doğruladı. Alcatel 5 serisi, "uygun fiyatlı birinci sınıf" Yüz kilidini açma, 18:9 tam ekranlar ve daha fazlası gibi özellikleri sunuyor.

Temel olarak, bunlar Alcatel'in amiral gemisi modelleri olacak. Alcatel 3 serisi akıllı telefonlar, daha uygun fiyatlı ve müşterilere çift kamera, premium tasarım ve yüksek çözünürlüklü görüntüler de dahil olmak üzere "son moda özellikler"in bir karışımını sunmayı taahhüt ediyor.

Alcatel 1, diğer iki kategorideki cihazları satın almaya gücü yetmeyenleri hedef alıyor ancak, biraz premium hissettirmek istiyor. Alcatel'in en uygun fiyatlı akıllı telefonu olsalar bile, şık tasarım ve birinci sınıf materyallerin yanı sıra 18:9 tam ekran görüntüsü ve diğer "üst düzey özellikler" sunacak. 

Alcatel 1x, Alcatel 3v ve Alcatel 5 akıllı telefonların, özellikleri, fiyatları ve piyasaya çıkış durumu hakkındaki bilgiler Şubat sonlarında düzenlenecek olan MWC 2018 fuarında açıklanacak.

Yorum Gönder

0 Yorumlar