LG G7 Ne Zaman Çıkacak LG G7 Ne Zaman Çıkacak

LG G7 Ne Zaman Çıkacak

Yeni yılın gelmesiyle beraber akıllı telefon üreticileri adeta birbirleriyle yarışa girmiş bulunuyor. Bunlardan bir tanesi LG. LG G serisine bir yenisini katmaya hazırlanıyor. Ancak bunun için biraz daha beklemeniz gerekecek. Güney Kore’nin dünyaya satış yapan markalarından olan LG, amiral gemi serisini G2 modeliyle yenileyerek “Optimus” eklentisinden kurtulmuş ve büyük bir çıkış yakalamıştı. Ancak maalesef devam eden modeller için aynı şeyi söylemek pek mümkün olmadı.

Her modelde esasında birçok yenilikle karşımıza çıkan LG, maalesef bekleneni vermedi. Bunların sonucunda şirketin G serisini yenileyeceği iddia edilmişti. Normal şartlar altında LG G7 olarak adlandırılması gereken şirketin yeni amiral gemi modeli için bu sene her zamankinden biraz daha fazla beklememiz gerekecek.

LG şu ana kadar amiral gemi modellerini Mart ayında görücüye çıkartırdı. Ancak Güney Kore’nin üç büyük operatöründen alınan bilgilere dayanılarak yapılan ET News’inhaberine göre, LG G7 20 Nisan tarihinde resmiyet kazanacak.

Yorum Gönder

0 Yorumlar