LG X4+'ün Tanıtımını Yaptı LG X4+'ün Tanıtımını Yaptı

LG X4+'ün Tanıtımını Yaptı

LG'nin akıllı telefonlar konusunda bir süre daha yavaş davranacağını söylemesine rağmen, Güney Koreli şirket yeni ürünleri tanıtmaya devam ediyor. Bununla birlikte, en azından birkaç ay boyunca başka bir LG amiral gemisigörmeyeceğimiz neredeyse kesin. 

LG’nin sadece kendi evinde satışa sunacağı orta sınıf bir akıllı telefon tanıtmış gibi görünüyor. LG X4+ adlı akıllı telefon, ülkedeki üç ana taşıyıcı aracılığı ile yaklaşık 280 dolarlasatışa sunulacak.

LG X4+, Android 7.0 Nougat'la birlikte geliyor ancak bir Qualcomm Snapdragon 425 işlemci ve 2GB RAM ve 32GB genişletilebilir depolama birimi ile güçlendiriliyor. Arka tarafta 13 megapiksel çözünürlüklü bir kamera bulunurken, cep telefonunda selfi ve video görüşmeleri için 5 megapiksel ön kamera bulunuyor.

LG'nin yeni X4+ akıllı telefonu, HD (720p) çözünürlüğe sahip 5.3 inç IPS ekran ve şirketin mobil ödeme servisini destekleyen LG Pay'a sahip.

Ayrıca, LG X4+, MIL-STD 810G dereceli olup, darbe, titreşim, yüksek sıcaklık, düşük sıcaklık, termal şok ve nem gibi altı kategoride sertifikalandırılmıştır. Akıllı telefonun arka yüzü alüminyumdan yapılmış.

LG X4+, dahili Hi-Fi DAC (dijital-analog dönüştürücü) sayesinde orijinal sese yakın bir ses kalitesi sunuyor. Arka tarafta bir parmak izi algılayıcısı ve içinde 3.000 mAh gibi iyi bir pil var.

Yorum Gönder

0 Yorumlar